Персонал Суми: резюме та пошук співробітників в Сумах, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Сумах швидко, шукаю резюме в місті Суми.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Сумах. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Сумах, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Сумах!

Резюме: Контролер якості (Суми)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Суми
 • Досвід роботи: 2 рок. 5 міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

 • Фахівець з продажів банківських продуктів відділу продажів продуктів споживчого кредитування Західної Дирекції АТ "Альфа-Банк"

  В мої обов'язки входило: залучення нових чи діючих клієнтів для оформлення готівкового або споживчого кредиту, продаж кредитних і дебетових карток, а також різні види страхування.

 • Контроль якості розкрійного цеху: Контролер-приймальник ТзОВ "Бадер Україна" і ТзОВ "Бадер Україна Кожичі"

  Перевіряла викроєні елементи зі шкіри на наявність дефектів, дотримуючись всіх специфікацій, інструкцій, технологічних процесів на особистому робочому місці (Політики якості, енергетичної політики та охорони навколишнього середовища фірми BADER GmbH &Co.KG; Політики соціальної корпоративної відповідальності BADER Gruppe) та оформляла замовлення по вже перевірених деталях. Мала четвертий розряд. А також отримала важливий для мене досвід роботи на даній посаді.

 • Фахівець по роботі з фізичними особами, спеціалізація - сервіс ПрАТ "ІДС Аква Сервіс"

  Фіксувала замовлення води "Аляска" або "Старий Миргород" для клієнтів за допомогою програми 1С: Підприємство 7.7 та ids - service.com.ua . Пропонувала додаткові товари (паперові рушники, чай, каву, мін. воду тощо). Створювала, відновлювала, укладала і переукладала договори з клієнтами, також створювала нові або додаткові точки доставки води "Аляска" або "Старий Миргород" (вхідна і вихідна лінії). Все відбувалося згідно Додатку н.4 до Положення по підбору персоналу "Взаємне погодження про працевлаштування" (конфіденційно).

 • Спеціаліст з продажу та обслуговування клієнтів (колл- центр "Kyivstar Business") ТзОВ "Промоушн Аутсорсинг" клієнт Замовник (ПрАТ"Київстар")

  За Договором н. 486 К на надання послуг і Додатковою угодою н.1 до даного договору, була представником кредитної компанії "КредитМаркет", а саме, пропонувала клієнтам перекредитування на більш вигідних умовах. Також проводила тестування зв'язку для користувачів Київстар (вихідна лінія). Працювала з expolink.co.uk та agents.kreditmarket.ua (конфіденційно).


Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
Jobs.ua рекомендує переглянути: