Персонал Суми: резюме та пошук співробітників в Сумах, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Сумах швидко, шукаю резюме в місті Суми.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Сумах. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Сумах, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Сумах!

Резюме: Менеджер (Суми)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Суми
 • Досвід роботи: 15 рок. 3 міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

 • головний економіст по роботі з корпоративними клієнтами (м.Суми) АТ "Райффайзен Банк Аваль"

  Переговори з клієнтами. Підготовка пакета документів для укладення договорів та надання кредитів. Документальне оформлення всіх договорів (кредити, позики) і бухгалтерських проводок протягом строку кредитування. Коректування даних по всіх договорах на звітну дату. Моніторинг кредитного портфеля на постійній основі. Банківські гарантії, акредитиви, векселі, депозити. Супровід клієнтів протягом всього періоду співпраці з ними.

 • провідний менеджер (м. Херсон) управління ценралізованого кредитного контролю Департаменту кредитного контролю та управління заставним майном АТ "Райффайзен Банк Аваль"

  Перевірка пакету документів для укладення договорів та надання кредитів. Аналіз фінансового стану юридичних осіб. Перевірка документального оформлення всіх договорів (кредити, позики) і бухгалтерських проводок протягом строку кредитування. Коректування даних по всіх договорах на звітну дату. Перевірка виконання умов кредитування. Моніторинг кредитного портфеля на постійній основі. Перевірка стану застави за місцем її перебування. Навчання нових співробітників

 • провідний менеджер (м. Суми) управління ценралізованого кредитного контролю Департаменту кредитного контролю та управління заставним майном АТ "Райффайзен Банк Аваль"

  Перевірка пакету документів для укладення договорів та надання кредитів. Аналіз фінансового стану юридичних осіб. Перевірка документального оформлення всіх договорів (кредити, позики) і бухгалтерських проводок протягом строку кредитування. Коректування даних по всіх договорах на звітну дату. Перевірка виконання умов кредитування. Моніторинг кредитного портфеля на постійній основі. Перевірка стану застави за місцем її перебування.

 • старший касир АТ "Райффайзен Банк Аваль"

  Підготовка всієї необхідної документації для розрахунково-касового обслуговування. Видача та оформлення грошових переказів. Валюто-обмінні операції. Зняття та поповнення готівки за свіма видами банківський інструментів. Продаж банківських металів. Прийом платежів.

 • менеджер з продажу ЗАТ "Ульяновський хлібокомбінат" (не офіційне місце роботи)

  Дзвінки клієнтам для формування замовлень. Пошук і залучення нових клієнтів

 • фінансовий менеджер з продажу послуг клієнтам малого та середнього бізнесу ПАТ КБ “ПриватБанк”

  Залучення до співпраці клієнтів юридичних осіб на розрахункове-касове обслуговування, кредитування, відкриття зарплатних проектів, відкриття рахунків та інших банківських послуг

 • Менеджер з продажу ТОВ ВП «ПОЛІСАН» (не офіційне місце роботи)

  Пошук нових клієнтів для продажу лакофарбових матеріалів

 • економіст 1 категорії СОД ВАТ „ Райффайзен Банк Аваль”

  Обслуговування розрахункових рахунків юридичних осіб. Відкриття рахунків та залучення нових клієнтів на обслуговування

 • касир СОД АППБ “Аваль”

  Видача та оформлення грошових переказів. Валюто-обмінні операції. Зняття та поповнення готівки за свіма видами банківський інструментів. Продаж банківських металів. Прийом платежів.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
Jobs.ua рекомендує переглянути: