Вакансия Майстер-Інженер з ремонту телефонів, планшетів, електронних книг, Сумы. Поиск работы Сум - работа Майстер-Інженер з ремонту телефонів, планшетів, електронних книг (Telecomservice – Electronic systems). Ищу работу Сум.

Минимум раз в жизни каждого человека интересует поиск работы. И, несмотря на то, что работа Сум есть всегда, многие не знают, где ее искать и куда идти работать. Что выбрать – вакансии Сум в небольших фирмах или же осуществлять поиск работы в корпорациях? Что лучше: работа Сум или уехать в другой город или даже страну? Вопросов много, поэтому добро пожаловать на портал, ориентированный на поиск работы и вакансий, а также размещение резюме Сум!

Вакансии Сум / Вакансии Ремонт техники и предметов быта / Майстер-Інженер з ремонту телефонів, планшетів, електронних книг

На 20.10.2018 в нашей базе:  50 вакансий,   4407 резюме

Вакансия: Майстер-Інженер з ремонту телефонів, планшетів, електронних книг (Сумы)

  • Дата добавления:
  • Зарплата:18000 грн
  • Регион:Киев
  • Требуемое образование: средне-специальное
  • Опыт работы:от двух лет
  • График работы:полный рабочий день

Общая информация о вакансии


Інженер-електронщик з ремонту телефонів, планшетів, електронних книг та іншої портативної електроніки.

Вимоги:

Обов'язковий досвід: Акуратність, охайність, пунктуальність, відповідальність. Бажання отримувати за свої знання та вміння гідну заробітну плату.

• Обов'язковий досвід: професійного ремонту радіоелектронної техніки, радіомонтажних робіт, досвід заміни-Ребола BGA мікросхем, в тому числі компаундних, досвід ремонту радіоелектроніки на компонентному рівні.

Обов'язковий досвід роботи не менше двох років у сфері ремонту: мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, КПК, комунікаторів, електронних книг, GPS навігаторів і т. і. … Бажаний досвід ремонту: ноутбуків, комп'ютерів, фотоапаратів та іншої електроніки. Освіта в галузі радіоелектроніки. Володіння технологією пайки радіокомпонентів і читання електронних схем. Володіння технічною англійською мовою для читання service літератури. Знання ПК.

Умови:

Графік роботи - 5 денний робочий тиждень плюс один день за бажанням. Робота в офісі на професійному обладнанні, професійним інструментом. Оплата відсоток: Зарплата % від виконаних ремонтів. Мінімальна заробітна плата від 16000 гривень.

Якщо ви хочете просто приходити і відсиджувати час - просимо заздалегідь не турбувати.

Тип зайнятості:

  • Повна зайнятість, повний день

Адреса:

  • Київ, Позняки, проспект Петра Григоренка, 16


Показать контакты

Вакансии Майстер-Інженер з ремонту телефонів, планшетів, електронних книг Резюме Майстер-Інженер з ремонту телефонів, планшетів, електронних книг

Другие вакансии в рубрике «Ремонт техники и предметов быта»:Вакансия Компания Зарплата
Слесарь ARBER GROUP договорная
Мастер по ремонту бытовой техники IT эксперт сервис 15000 грн.
Выездной компьютерный мастер IT эксперт сервис 15000 грн.
Мехатроник NWORK 36000 грн.
Механик-наладчик промышленного оборудования NWORK 31000 грн.
Слесарь по ремонту и обслуживанию систем вентиляции и кондиц... NWORK 30000 грн.
Сбивщик-ремонтник ПП "МЕРИДИАН" договорная
Плотник ПП "МЕРИДИАН" договорная
Торцовщик ПП "МЕРИДИАН" договорная
Автослесарь ЧП "Романюта Р.А." договорная