Вакансія Молодший інспектор, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Молодший інспектор (Чортківська установа виконання покарань №26). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Охорона, безпека / Молодший інспектор

На 07.12.2019 в нашій базі:  41 вакансій,   3847 резюме

Вакансія: Молодший інспектор (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Чортків
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


Требования: Чортківська установа виконання покарань (№26) запрошує для проходження служби на посадах молодших інспекторів відділу режиму і охорони осіб чоловічої статі по охороні та нагляду за ув’язненими та засудженими, які утримуються в установі.

Основними вимогами до вакантних посад є: проходження служби в ЗСУ ( або без проходження служби в ЗСУ по сімейних обставинах), вік від 18 до 50 років, добрий стан здоров’я, відсутність судимостей кандидата, позитивні характеристики по місцю навчання, служби та проживання.

Особам, які проходять службу в УВП надається 30-ти денна оплачувана відпустка, термін якої збільшується в залежності від збільшення вислуги років та отримують матеріальну допомогу на оздоровлення. Працівники мають право вступити на навчання до вищих навчальних закладів ДПтС України; більш ранній, у порівнянні з цивільним населенням, вихід на пенсію та інші соціальні гарантії передбачені Законом України «Про Національну поліцію».

Детальну інформацію можна отримати за тел. ..70. (відділ кадрів), моб. ..26, ..43 або безпосередньо звернутись по адресу: вул. Л. Укра- їнки, 3, м.Чортків, з 8.00 до 17.00 годин.Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Охранники Справа ООО договірна
Молодший інспектор ДУ "Бердичівська виправна... 7000 грн.
Поліцейський Полк поліції особливого п... 10500 грн.
Сотрудник охраны Державна охорона 15000 грн.
Охранник ТОВ 'Будавтомаш' 4200 грн.
Сторож Mebfurnitura договірна
Охоронник (вахта) Экспосервис 9000 грн.
Інженер з охорони праці Харківський міський центр... договірна
Охранник Сакура М 4 13000 грн.
Охранник Сакура М 4 договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: