Вакансія Юрист, адвокат, нотариус, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Юрист, адвокат, нотариус (Чомов Сергей Валентинович). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Юриспруденція, право / Юрист, адвокат, нотариус

На 24.09.2021 в нашій базі:  60 вакансій,   551 резюме

Вакансія: Юрист, адвокат, нотариус (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Для канала в YouTube ищем юриста / нотариуса / адвоката для съёмок информационных видео на различные темы юриспруденции. Актуально только для г. Одесса. Пример канала с темами по ссылке в контактах.</p> <p></p> <p>Цель канала: качественное представление правовой информации для учебных и ознакомительных целей.</p> <p>Темы подбираем индивидуально (административное право, гражданское право, налоговое право, земельное право, трудовое право, финансовое право, уголовное право, гражданский процесс, уголовный процесс и т. д.)</p> <p><br /></p> <p>Основные преимущества для Вас:</p> <p>1) Авторитетность и узнаваемость;</p> <p>2) Видео для ваших социальных сетей, сайта;</p> <p>3) Отличная бесплатная реклама;</p> <p>4) Новые клиенты (под видео оставим ваши контакты, ссылки).</p> <p><br /></p> <p>Индивидуальный график, частичная занятость, почасовая занятость.</p> <p>Работа без оплаты, только сотрудничество.</p> <p>Также возможно продюсирование вашего личного канала.</p> <p>Пожалуйста, оставляйте резюме с фото.<br /></p> <p></p> <p>Пример канала с темами видео: bit.ly/2QOs1Ll</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Юриспруденція, право»:Вакансія Компанія Зарплата
Помощник юриста Агротранс договірна
Юрист, Помощник юриста Харьковский центр правово... договірна
Таможенный брокер по авто из США Митова Мария Федоровна 20000 грн.
Специалист по тендерным закупкам ФОП Худайберганова І.С. 15000 грн.
Юрисконсульт ДП ЕМУ 7000 грн.
Секретар Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Юрист ЗАО "СК "Феникс" 12000 грн.
Офіс-менеджер, Адміністратор офісу Правовід 10000 грн.
Менеджер з продажу ПП «Каіс Плюс» 10000 грн.
Приватний детектив, регіональний представник детективного аг... Детективна агенція - прив... 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: