Вакансія Охоронець / Security Guard на круїзні лайнери, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Охоронець / Security Guard на круїзні лайнери (World of Seamen Group). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Охорона, безпека / Охоронець / Security Guard на круїзні лайнери

На 16.07.2024 в нашій базі:  129 вакансій,   559 резюме

Вакансія: Охоронець / Security Guard на круїзні лайнери (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:92000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТОВ «WORLD OF SEAMEN GROUP»</strong> працевлаштовує персонал на морські судна компанії MSC</p> <p></p> <p>Термінові вакансії:</p> <p><strong>Security Guard - небезпечні води HRA, пороми GNV, пасажирські судна MSC Cruises</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вік до 50 років</strong>. Чоловіки та жінки.</p> <p>Контракти від 3 до 5 місяців.</p> <p><strong>Зарплати $2300 на місяць + можливе кар'єрне зростання.</strong></p> <p>Медичний страховий поліс.</p> <p>Переліт за рахунок роботодавця.</p> <p>Проживання по дві людини в каюті.</p> <p></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p><strong>Англійська мова – intermediate/upper intermediate.</strong></p> <p><strong>Досвід – служба в армії, досвід роботи у правоохоронних органах, силових відомствах, бойовий досвід.</strong> Морський досвід із супроводу суден — вітається. </p> <p>Гарна фізична підготовка. </p> <p>Відповідальність, готовність працювати у команді.</p> <p></p> <p><strong>Обов'язки:</strong></p> <p>Забезпечення безпеки на борту суден, членів екіпажу, обладнання та вантажу.</p> <p>Готовність до запобігання будь-яким інцидентам, включаючи терористичні атаки, а також інші насильницькі дії, які можуть вплинути на порядок та безпеку на борту.</p> <p></p> <p>Співбесіди відбуваються <strong>online </strong>або у <strong>м. Одеса, вул. Французький 66/1</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Програма працевлаштування безкоштовна!</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>Більш детальну інформацію про вакансії, вимоги, обов’язки та зарплату можна переглянути на нашому сайті: <strong>wofsg.com/vacancies?id=3</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Контакти:</strong></p> <p><strong></strong></p><strong>+380 67 548 2526</strong> <p><strong></strong></p> <p><strong></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Охранник (вахта) Ягуар Плюс 11800 грн.
Охранник (вахта) Ягуар Плюс 13800 грн.
Охранник (вахта) Ягуар Плюс 13800 грн.
Охранник (вахта) Ягуар Плюс 13800 грн.
Охранник (вахта) Ягуар Плюс 13800 грн.
Охранник вахта Ягуар Плюс 13800 грн.
Охранник вахтовый метод Ягуар Плюс 13800 грн.
Охоронник ПП «Центр Безпеки «Гварді... 5300 грн.
Оператор БПЛА 21 Батальйон Спеціального... 125000 грн.
Снайпер 21 Батальйон Спеціального... 125000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: