Вакансія Майстер манікюру та педикюру, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Майстер манікюру та педикюру (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Дизайн, творчість / Майстер манікюру та педикюру

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Майстер манікюру та педикюру (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong>ЕвроПерукарня в ТЦ Clever М.Харківська в пошуку <strong><br /></strong></p> <p><strong>Майстра манікюру та педикюру. </strong><strong><br /></strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>У нас багато молодих, платоспроможних клієнтів.</strong></p> <p><strong>Чому варто обрати нас. <br /></strong><strong>Бо ЕвроПерукарня це:</strong><br /><br />- професійна та дружня команда;<br />- професійне обладнання<br />- виключно якісні сертифіковані матеріали та продукція<br />- це зростаючий потік Клієнтів — постійних та нових.<br />- клієнторієнтованість у діях та словах;<br />- професійність у роботі з Клієнтами та відношенні до колег;<br />- командна робота та взаємопідтримка;<br />- постійний розвиток та відслідковування трендових тенденцій у beaty-сфері!<strong><br /><br />Ми пропонуєм:</strong><br /><br />- Графік роботи з 10.00 до 20.00, 2/2, або інші варіанти;<br />- Адекватна загрузка клієнтами (при вартості послуг комплексного манікюру 480,00грн та вартості послуги комплексного педикюру 600,00грн);<br />- Стабільна заробітна плата з преміями і бонусами;<br />- Забезпечення якісними матеріалами для роботи: гель лаки, бази, гелі, одноразові набори пилочок, перчатки, всі матеріали для обробки інструментів;<br />- Повністю облаштоване робоче місце: стіл, фрезер LED -лампа;<br />- Приємна і затишна атмосфера в салоні;<br />- Підтримка в навчанні та підвищенні кваліфікації.<strong><br /><br />Від Вас чекаємо:</strong><br /><br />Досвід роботи від 1 року;<br />Вміння виконувати класичний, комбінований та апаратний види манікюру;<br />Вміння виконувати комбінований та апаратний види педикюру;<br />Володіння техніками покриття гель лаком;<br />Володіння навиками моделювання (нарощення) нігтів гелем та вміння робити дизайни буде перевагою;<br />Знання санітарних норм і правил гігієни та наявність декількох наборів інструментів;<br />Бажання розвиватись, зацікавленість у вивченні останніх тенденцій в області нігтьової естетитки;<br />Відповідальність, порядність, вміння працювати в команді.<strong><br /><br />Важливо! Заробітна плата оговорюється на співбесіді (в оголошенні вказано середню цифру).<br /><br />Салон знаходиться за адресою: м. Київ, пр.Бажана 40, біля KFC, Рошен, Территорія мінімальних цін, Конфіскат</strong></p> <p><strong></strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Дизайнер-архітектор Roomy Design 18000 грн.
Строитель-ремонтник в небогатый дом-хостел на постоянно ФОП Харлашкина А. П 16500 грн.
Швея, полный цикл ФОП Зауриевна Лариса 20000 грн.
Швачка на маспошиття Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Помічник флориста Flora vip Lux 15000 грн.
Артист оркестру першої категорії (тромбон) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру вищої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 8697 грн.
Артист оркестру першої категорії (клавішні) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Звукорежиссер 1категорії РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру другої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 7464 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: