Вакансія Майстер з манікюру та педикюру, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Майстер з манікюру та педикюру (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Дизайн, творчість / Майстер з манікюру та педикюру

На 12.06.2024 в нашій базі:  135 вакансій,   556 резюме

Вакансія: Майстер з манікюру та педикюру (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Європерукарня — це найбільша мережа сімейних салонів краси в Києві та київській області.</strong></p> <p><strong>На сьогоднішній день в мережу входить 17 салонів з повним спектром послуг для жінок та чоловіків. <br /></strong></p> <p><strong>Також для діточок обладнані дитячі крісла машинки з переглядом мультиків. <br /></strong></p> <p><strong>На сам перед наші салони — це сильна команда професіоналів, стильний інтер'єр, нове обладнання, широкий асортимент продукції. А найголовнійше — щире піклування про наших клієнтів.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Відкриті вакансії в салонах:</strong></p> <p><strong>м. Харківська ТЦ Clever Бажана, 40</strong></p> <p><strong>Що ми очікуємо від Вас:</strong><strong><br /></strong></p> <p>Бажання працювати та навчатися.</p> <p>Досвід роботи від 1 року в салоні.</p> <p>Виконання манікюру та педикюру (класичний, комбі, апарптний). Бажано — нарощуванна, та дизайн.</p> <p>Любов до своєї професії. Вміння побудувати з клієном довгострокові відносини. Бути позитивним. Підбирати продукцію для домашнього використання.</p> <p><strong>Ми в свою чергу обіцяємо:</strong></p> <p>Своєчасну виплату зарплати. Це % від послуги та продажу товару.(Щоденно)</p> <p>Зручний графік роботи 2/2, або за домовленністю.</p> <p>Можливість навчання та підвищення кваліфікації.</p> <p>Підтримка та наставництво для новачків.</p> <p>Стабільність, та високий трафік.</p> <p><strong>Якщо ти бажаєш працювати та розвиватися в сильній та професійній команді, телефонуй за номерами<br /></strong></p> <p><strong>0 63 4677083 Світлана</strong></p> <p><strong>0 99 2558826 Алла</strong></p> <p><strong>Чекаємо лише на тебе!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Друкар-різчик Ефективна Реклама 20000 грн.
Дизайнер в издательство Ефективна Реклама 20000 грн.
Дизайнер одежды Єгорова Олександра Володи... 40000 грн.
Адміністратор в художню студію Арт-Студія «Творча Кухня» 15000 грн.
Художник Smotr studio 25000 грн.
Озеленювач території компанії (підсобний працівник) VILAND 17000 грн.
Дизайнер 2D-графіки ювелірних виробів Мацала Р.І., ФОП 13000 грн.
Обивщик, Столяр каркасчик на производство мягкой мебели Мебельное ателье Милада 28000 грн.
Флорист Вінницький обласний центр... 7200 грн.
Телеоператор Вінницький обласний центр... 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: