Вакансія Барбер-колорист, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Барбер-колорист (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Дизайн, творчість / Барбер-колорист

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Барбер-колорист (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong></p> <p><strong>Європерукарня — це найбільша мережа сімейних салонів краси в Києві та київській області.</strong><strong><br />На сьогоднішній день в мережу входить 17 салонів з повним спектром послуг для жінок та чоловіків.<br />Також для діточок обладнані дитячі крісла машинки з переглядом мультиків. <br />На сам перед наші салони — це сильна команда професіоналів, стильний інтер'єр, нове обладнання, широкий асортимент продукції.<br />А найголовніше — щире піклування про наших клієнтів.</strong><strong><br /><br />Відкрита вакансія Барбера-колориста в салоні:</strong><br />м. Харківська ТЦ CLEVER, Бажана, 40<strong><br /><br />Що ми очікуємо від Вас:</strong><br /><br />Досвід роботи від 1 року в салоні.<br />Знання колористики.<br />Виконання жіночих, чоловічих та дитячих стрижок.<br />Фарбування любої складності.<br />Любов до своєї професії. Вміння побудувати з клієном довгострокові відносини. Бути позитивним. Підбирати продукцію для домашнього використання.<strong><br /><br />Ми в свою чергу обіцяємо:</strong><br /><br />Своєчасну виплату зарплати. Це % від послуги та продажу товару.(Щоденно)<br />Зручний графік роботи 2/2, або за домовленністю.<br />Можливість навчання та підвищення кваліфікації.<br />Підтримка та наставництво для новачків.<br />Стабільність, та високий трафік.<strong><br /><br />Якщо ти бажаєш працювати та розвиватися в сильній та професійній команді, телефонуй за номером 0992558826 Алла<br /><br />Чекаємо лише на тебе!</strong></p> <p><strong></strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Дизайнер-архітектор Roomy Design 18000 грн.
Строитель-ремонтник в небогатый дом-хостел на постоянно ФОП Харлашкина А. П 16500 грн.
Швея, полный цикл ФОП Зауриевна Лариса 20000 грн.
Швачка на маспошиття Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Помічник флориста Flora vip Lux 15000 грн.
Артист оркестру першої категорії (тромбон) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру вищої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 8697 грн.
Артист оркестру першої категорії (клавішні) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Звукорежиссер 1категорії РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру другої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 7464 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: