Вакансія Менеджер з продажу послуг, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Менеджер з продажу послуг (Happyville). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії HR, управління персоналом / Менеджер з продажу послуг

На 17.04.2024 в нашій базі:  127 вакансій,   550 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу послуг (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Полтава
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги, побажання:</strong> До event агенції запрошуємо на роботу менеджера по роботі з клієнтами. Агенція з багаторічним досвідом проведення дитячих свят, гарною репутацією та великою базою задоволених клієнтів, яких треба консультувати, допомогати з вибором послуг та розумітися на психології продаж.</p> <p><br /></p> <p> Вимоги до кандидата: комунікабельність, презентаційна доглянута зовнішність, пунктуальність, досвід в сфері продаж (бажано послуг), гнучне мислення та самоорганізованність.</p> <p></p> <p><strong>Обов'язки</strong>: Консультація постійних клієнтів, дзвінки "холодним" клієнтам, пошук нових та налагодження співпраці з фірмами та різноманітними закладами всебічного розвитку дитини.</p> <p></p> <p><strong>Умови</strong>: повний робочий день, можливо працювати з дому, в офісі щоденно сидіти не треба, робота на результат.</p> <p></p> <p><strong>Що ви отримуєте</strong>: гнучкий та зручний графік роботи, гарний коллектив та високу зарплатню з %, нові знайомства та підвищення своїх навиків в роботі. </p> <p>Ця робота відрізняється від інших - що вам не треба продавати людям всякий непотріб, чи нав'язувати непотрібні послуги. </p> <p>Ви - продаєте можливість відпочити батькам та порадіти за власних діток на святі! </p> <p>Чекаємо саме Ваше резюме. </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Рекрутер Legix 20000 грн.
Адміністративний співробітник Федаш Наталія договірна
Керуючий магазином ООО РУШ договірна
Адміністратор торгового залу ООО РУШ договірна
Адміністратор салону краси ООО РУШ договірна
Адміністратор-секретар в офіс ФОП Коваль Інна Миколаївн... 25000 грн.
Начальник відділу кадрів ТОВ «Виробник Плюс» договірна
Економіст з праці Koster, ООО 40000 грн.
Менеджер з продажу (міжнародний рівень) Ювілс 28000 грн.
Рекрутер з працевлаштування (без досвіду) Ювілс 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: