Вакансія Бухгалтер (м.Нетішин), Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Бухгалтер (м.Нетішин) (Дельта-Інжиніринг, ТОВ ). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

Вакансія: Бухгалтер (м.Нетішин) (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Острог
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Бухгалтер</strong></p> <p>За результатами співбесіди</p> <p>Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру; 10–70 співробітників</p> <p>М.Нетішин, вулиця Енергетиків, 6 Б<br /></p> <p>Повна зайнятість. Також готові взяти людину з інвалідністю. Досвід роботи від 2 років. Вища освіта.</p> <p><strong>Опис вакансії</strong></p> <p>Запрошуємо на постійну роботу бухгалтера</p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>Вища профільна освіта («Бухгалтерський облік», «Облік і аудит»);</li> <li>досвід роботи на посаді бухгалтера від 2-х років;</li> <li>впевнений користувач: MS Office, 1С 8, Medoc;</li> <li>особисті якості: активність, комунікабельність, прагнення до розвитку і вдосконалення професійних навичок, уважність, відповідальність.</li> </ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>Розрахунки з постачальниками;</li> <li>Облік малоцінних та швидкозношуваних предметів (МШП) та (МНМА);</li> <li>Облік основних засобів;</li> <li>Облік паливно-мастильних матеріалів (ПММ)</li> <li>Облік запасних частин;</li> <li>Авансові звіти (відрядження)</li> <li>Нарахування зарплати, відпускних, лікарняних, компенсацій, декретних.</li> </ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>графік роботи — Пн-Пт з 8.00 до 17.00;</li> <li>офіційне працевлаштування;</li> <li>робота в сучасному та комфортному офісі.</li> </ul><p>Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають нашим вимогам, надсилайте своє резюме на</p> <p>e-mail : ...85 Юлія</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Готельно-ресторанний комп... 20000 грн.
Бухгалтер з первинної документації Электроконтроль, ООО 18000 грн.
Касир у пункт обміну валют Кит-групп 12000 грн.
Ведущий бухгалтер-материалист (строительство) ФЛП Милютина Н. 25000 грн.
Комірник - обліковець 1С Стримэкс договірна
Касир обмін валют ТОВ Фінод 9000 грн.
Провідний бухгалтер Музей театрального, музич... договірна
Бухгалтер ФОП Михайлов В.П. 15000 грн.
Financial Manager Leadsdoit договірна
Бухгалтер МебельStil договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: