Вакансія Касир у пункт обміну валют (Салтівка), Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Касир у пункт обміну валют (Салтівка) (Кит-групп). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Банківська справа, ломбарди / Касир у пункт обміну валют (Салтівка)

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Касир у пункт обміну валют (Салтівка) (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія «KИТ Груп»</strong> — одна з найпопулярніших мереж пунктів обміну валют в Україні. Одна з переваг компанії — надання комплексу фінансових послуг: обмін — платіж — інкасація. На сьогоднішній день ніхто з конкурентів не може надати подібний комплекс. Наші філіали розташовані у 24 областях України та в одній країні Європи. Компанія успішно та динамічно розвивалася до початку війни, а зараз активно відновлює свою роботу та збільшує обсяги операцій.</p> <p>Сайт нашої компанії: kitgroup.ua.</p> <p>Гроші люблять професіоналів! Запрошуємо до своєї команди <strong>Касирів валюто-обмінних операцій</strong>.</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Виконання валюто-обмінних операцій;</li><li>Робота з різними валютами;</li><li>Робота зі старими купюрами;</li><li>Робота з перерахунком готівки;</li><li>Формування інкасаторських сумок;</li><li>Відображення касових операцій в 1С;</li><li>Ведення касової документації.</li></ul><p><strong>Вимоги</strong><strong>:</strong></p> <ul><li>Знання іноземної та національної валюти — обов’язково!</li><li>Досвід роботи на касі в банку, пункті обміну валют — від 1 року (бажано);</li><li>Навики роботи на ПК, знання 1С;</li><li>Порядність, відповідальність, пунктуальність.</li></ul><p><strong>У</strong><strong>мови</strong><strong>:</strong></p> <ul><li>Місце знаходження відділень: вул. Героїв праці (ТЦ "Джокер"), вул. Ак. Павлова (ТЦ «Французький бульвар»);</li><li>Графік роботи 4/2, 09:00—18:00;</li><li>Високий рівень заробітної плати (з преміями 15000-16000 грн./міс.);</li><li>Своєчасна виплата заробітної плати 2 рази на місяць;</li><li>Офіційне працевлаштування з першого дня, після проходження стажування;</li><li>Адаптація з наставником на етапі введення на посаду.</li></ul><p>Якщо Вам потрібна стабільна робота, телефонуйте нам прямо зараз!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 14500 грн.
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 30000 грн.
Інкасатор Кит-групп 25000 грн.
Касир-оцінювач в ломбард Кит-групп 15000 грн.
Касир у пункт обміну валют (Салтівка) Кит-групп 15000 грн.
Інкасатор-водій автотранспортних засобів АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Казначей Кит-групп договірна
Менеджер зі страхування Страхова компанія «ГРАВЕ ... договірна
Менеджер по роботі з клієнтами, касир-оцінювач в ломбард, пр... Ломбард «Перший» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: