Вакансія Охоронник у ЖК (вахта), Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Охоронник у ЖК (вахта) (ТОВ «Інтерсервіс-К3»). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Охорона, безпека / Охоронник у ЖК (вахта)

На 12.06.2024 в нашій базі:  135 вакансій,   556 резюме

Вакансія: Охоронник у ЖК (вахта) (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:16500 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p> В охоронній компанії,  відкрита вакансія Охоронник з досвідом роботи на ЖК закритого типу для роботи <strong>вахтовим методом в м. Київ. </strong></p> <p><strong>Об'єкт: Житловий Комплекс </strong></p> <p>Вимоги:</p> <ul><li><strong>Досвід роботи, </strong><strong>обов’язково на ЖК, </strong><strong>не менше пів рокіу;</strong></li><li>Володіння ПК (Excel; Word);</li><li>Уміння користуватись смартфоном;</li><li>Розуміння процесів охорони житлового комплексу закритого типу;</li><li>Порядність;</li><li>Хороший стан здоров’я, відсутність хронічних захворювань та шкідливих звичок;</li><li>Увага до деталей;</li><li>Комунікабельність;</li><li>Відсутність судимостей.</li></ul><p>Обов'язки:</p> <ul><li>Забезпечення контрольно-пропускного режиму на об’єкті;</li><li>Відеонагляд;</li><li>Контроль цілісності та справності всіх засобів охорони;</li><li>Дотримання всіх умов охорони об’єкту</li><li>Звітність керівництву по об’єкту</li></ul><p>Умови роботи:</p> <ul><li>Графік 15/15</li><li>Робочий час 16/8;</li><li>Забезпечуємо новим комплектом форми.</li></ul><p>ЗП ставка 550 грн./зміна </p> <p>Запис на співбесіду з понеділка по п'ятницю, з 09:00-18:00  за номером телефону: .... 42 Євгенія </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Сотрудник службы безопасности, охранник на круизный флот Морська школа Омегашип 75000 грн.
Охоронник КБЕІГ Кіровець договірна
Інспектор охорони Офисный центр "Стенд" 10000 грн.
Охоронники в день ПП Олимп-Юг 9200 грн.
Охоронник вахта в Рівненській обл. Експосервіс 18000 грн.
Охоронник вахта в Бориславі Експосервіс 18000 грн.
Охоронник підприємства, вахта з проживанням Експосервіс 18000 грн.
Охоронник вахта Експосервіс 18000 грн.
Охоронник підприємства, вахта 15х15 днів Експосервіс 18000 грн.
Охоронник вахтовий метод Експосервіс 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: