Вакансія Менеджер туристичного агенства, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Менеджер туристичного агенства (Аккорд-тур). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Офісний персонал / Менеджер туристичного агенства

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Менеджер туристичного агенства (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>«Менеджер </strong><strong>туристичного агентства»</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Український туристичний оператор <strong>Accord </strong><strong>Tour</strong></strong></p> <p>Організація автобусних турів до країн Європи та по Україні.</p> <p></p> <p><strong>Розглядаємо кандидатів із туристичною освітою, з досвідом роботи у кол-центрах, з досвідом роботи в онлайн та офлайн продажах</strong></p> <p></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Підбір та продаж турів туроператора Accord Tour;</li><li>Робота із замовниками онлайн, офлайн;</li><li>Бронювання турів та ведення всієї необхідної документації;</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Бажання працювати;</li><li>Комунікабельність та націленість на результат;</li><li>Здатність до навчання, самоорганізація;</li><li>Досвід роботи у продажах або сильне бажання розвиватися в цій сфері;</li><li>Бажання спілкуватися з людьми;</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Гнучкий графік роботи 5/2;</li><li>Гідна оплата праці;</li><li>Молодий та дружній колектив;</li><li>Навчання та професійний розвиток</li><li>Зручне розташування офісу</li></ul><p>Резюме надсилати на /></p> <p>За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: ....</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор на склад СПД Спд договірна
Оператор ПК СПД Спд договірна
Бухгалтер СПД Спд договірна
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Менеджер по роботі з клієнтами? ПП «Консалтингова компані... 20000 грн.
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: