Вакансія Медична сестра (постова), Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Медична сестра (постова) (Медичний Центр MedOffice Group). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Медицина, фармацевтика / Медична сестра (постова)

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Медична сестра (постова) (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:додатковий заробіток

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Медичний центр «Medoffice Group»</strong></p> <p> Приватна клініка в Голосіївському районі м. Київ, яка працює більш ніж за 20 напрямками обслуговування пацієнтів. Оснащена самим сучасним діагностичним обладнанням, а власна операційна та команда унікальних лікарів дозволяє проводити операції різної складності безпосередньо в медичному центрі.</p> <p>Запрошуємо на роботу <br /></p> <p><br /><strong>Постову медичну сестру<br /></strong><strong>На неповну зайнятість<br />Оплата одразу по факту роботи<br /></strong><strong>Графік роботи узгоджується<br /></strong><strong></strong><br /><strong>Наступні вимоги:</strong><br /></p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді <br /></li><li>Високий рівень комунікабельності</li><li>Стресостійкість, вміння працювати з людьми</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong><br /></p> <ul><li>Стабільну оплату праці</li><li>Безпечне та комфортне робоче місце</li><li>Зручний графік роботи</li><li>Допомогу в адаптації у перші дні роботи</li><li>Бонуси за ефективну роботу</li><li>Дружній колектив</li></ul><p><strong>Для уточнення інформації телефонуйте з 10:00 до 17:00. Пн-пт.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Доглядальниця з проживанням Вахта «Мірабелла» Агентство до... 18000 грн.
Масажист Vetrova Beauty Expert 30000 грн.
Адміністратор Центр літотрипсії та ульт... 19000 грн.
Лікар хірург Клініка Образцова 18000 грн.
Лікар гастроентеролог Клініка Образцова 20000 грн.
Лікар уролог Клініка Образцова 20000 грн.
Лікар ендокринолог Клініка Образцова 20000 грн.
Лікар офтальмолог Клініка Образцова 18000 грн.
Лікар невролог Клініка Образцова 20000 грн.
Лікар функціональної діагностики, УЗД серця Клініка Образцова 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: