Вакансія Фасадник, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Фасадник (ТзОВ «Рівненський молодіжний жилий комплекс»). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

Вакансія: Фасадник (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Обовязки:</p> <ul><li>Виконання ремонтних робіт на фасадах будівель: шпаклювання, грунтування, фарбування, облицювання плитками тощо.</li><li>Використання інструментів та матеріалів для фасадних робіт.</li><li>Дотримання технологічних норм та вимог щодо якості виконання робіт.</li><li>Забезпечення чистоти та охайності робочого місця.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді протягом мінімум 1 року.</li><li>Вміння працювати з різними матеріалами та інструментами для фасадних робіт.</li><li>Відповідальність та уважність до деталей.</li><li>Знання технологій та процесів фасадних робіт.</li><li>Бажання професійно зростати та вдосконалювати свої навички.</li></ul><p>Ми готові розглянути кандидатів без освіти, але з достатнім досвідом у даній сфері.</p> <p>Якщо ви маєте відповідні навички і бажаєте приєднатися до нашої команди, будь ласка, надішліть своє резюме на електронну адресу або зателефонуйте за номером для отримання додаткової інформації.</p> <p>Ми раді вітати нового співробітника у нашому колективі «МЖК Сім'я»!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Електрик-слюсар Cервісне приватне підприє... 16000 грн.
Електрик Cервісне приватне підприє... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана МКГ-25БР. ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Геодезист Відділ з перевірки земпол... 11000 грн.
Інженер - будівельник залізничного транспорту, геодезист Відділ з перевірки земпол... 11000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Штукатури на штукатурну станцію СПД Суяшов договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: