Вакансія Бухгалтер, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Бухгалтер (ТзОВ «Рівненський молодіжний жилий комплекс»). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

Вакансія: Бухгалтер (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Обовязки:</p> <ul><li>Ведення обліку фінансової діяльності компанії;</li><li>Розрахунок податків та звітність до державних органів;</li><li>Аналіз фінансової інформації та підготовка звітів;</li><li>Контроль за рухом грошових коштів та фінансовими операціями;</li><li>Взаємодія з банками і фінансовими установами;</li><li>Вирішення бухгалтерських питань та консультація керівництва компанії.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року;</li><li>Досвід роботи на підприємствах із загальною системою оподаткування, ПДВ</li><li>Знання 1С, M.E.Dok Впевнений користувач ПК</li><li>Знання законодавства про оподаткування та бухгалтерського обліку;</li><li>Висока уважність до деталей та аналітичні навички;</li><li>Відповідальність, чесність та дисциплінованість;</li><li>Вміння працювати в команді та виконувати поставлені завдання вчасно.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Офіційне працевлаштування та стабільну заробітну плату;</li><li>Дружню та професійну атмосферу в колективі;</li><li>Можливість професійного зростання та розвитку кар'єри;</li><li>Індивідуальний підхід до співробітників та можливість самореалізації;</li><li>Можливість брати участь в цікавих проектах та подіях компанії.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Ukrbiotal 14000 грн.
Оператор на склад СПД Спд договірна
Бухгалтер СПД Спд договірна
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Главный бухгалтер, Бухгалтер (единственный) ЮГ Пром Ойл 20000 грн.
Бухгалтер ТзОВ «Рівненський молодіж... 15000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: