Вакансія Зварювальник, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Зварювальник (ТзОВ «Рівненський молодіжний жилий комплекс»). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Виробництво / Зварювальник

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Зварювальник (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Обовязки:</p> <ul><li>Виконання зварювальних робіт згідно з технічними кресленнями і вимогами;</li><li>Здійснення контролю якості зварювальних робіт;</li><li>Дотримання правил безпеки під час проведення робіт;</li><li>Підтримка чистоти та порядку на робочому місці.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи зварювальником від 1 року;</li><li>Знання різних методів зварювання (TIG, MIG, MMA);</li><li>Вміння читати технічні креслення;</li><li>Відповідальність та уважність до деталей;</li><li>Здатність працювати в команді.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Конкурентну заробітну плату;</li><li>Соціальні пакети;</li><li>Стабільні умови праці;</li><li>Можливість професійного зростання.</li></ul><p>Якщо ви маєте досвід в зварювальних роботах і бажаєте приєднатися до нашої команди, будь ласка, надсилайте своє резюме за допомогою форми заявки на нашому веб-сайті або звяжіться з нами за контактним номером телефону.</p> <p>Ми раді вітати нових талановитих співробітників у нашій компанії «МЖК Сім'я» і надаємо можливість розвиватися та реалізовувати свій потенціал. Приєднуйтесь до нас і допоможіть нам створити комфортне життя для наших клієнтів.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Електрик-слюсар Cервісне приватне підприє... 16000 грн.
Електрик Cервісне приватне підприє... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана МКГ-25БР. ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Робітник (ч/ж) у цех з виробництва вірменського лаваша (Нада... «Еко Лаваш» договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірна
Кранівник на козловий кран старого зразка ООО Каупас Металл договірна
Складальники світильників ТОВ "ГЕОТОН" договірна
Сборщики светильников ТОВ "ГЕОТОН" договірна
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: