Вакансія Бетонщик, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Бетонщик (ТзОВ «Рівненський молодіжний жилий комплекс»). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

Вакансія: Бетонщик (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Основні обовязки:</p> <ul><li>Підготовка, згина та з'єднання арматурних виробів згідно з проектною документацією;</li><li>Виконання бетонних робіт, включаючи замішування, заливку та розкладку бетону;</li><li>Виконання інших будівельних робіт за необхідності;</li><li>Дотримання техніки безпеки та вимог якості роботи.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи в арматурних та бетонних роботах від 1 року (бажано);</li><li>Вміння читати та розуміти проектну документацію;</li><li>Знання будівельних матеріалів, інструментів та обладнання;</li><li>Вміння працювати в команді та виконувати роботу вчасно і якісно;</li><li>Відповідальність та працездатність;</li><li>Бажання навчатися та розвиватися у будівельній сфері.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Офіційне працевлаштування згідно з умовами Трудового кодексу України;</li><li>Конкурентну заробітну плату;</li><li>Можливість професійного зростання та розвитку;</li><li>Дружній колектив та комфортні умови праці.</li></ul><p>Якщо ви готові приєднатися до нашої команди та розвиватися разом з нами, будемо раді отримати ваше резюме. Для подачі заявки на вакансію «Арматурник, Бетоняр» звертайтеся до відділу кадрів за контактними даними, вказаними на нашому сайті.</p> <p>Компанія «МЖК Сім'я» місце, де ви зможете реалізувати свій потенціал та відчути вагу своєї роботи. Приєднуйтесь до нашої команди!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Електрик-слюсар Cервісне приватне підприє... 16000 грн.
Електрик Cервісне приватне підприє... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана МКГ-25БР. ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Геодезист Відділ з перевірки земпол... 11000 грн.
Інженер - будівельник залізничного транспорту, геодезист Відділ з перевірки земпол... 11000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Штукатури на штукатурну станцію СПД Суяшов договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: