Вакансія Автокранівник, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Автокранівник (ТзОВ «Рівненський молодіжний жилий комплекс»). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

Вакансія: Автокранівник (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Обов’язки:<br /></p> <ul><li>Виконання погрузочно-розвантажувальних робіт;</li><li>Перевезення будівельних матеріалів та обладнання на майданчики;</li><li>Забезпечення безпеки під час виконання робіт;</li><li>Здійснення технічного обслуговування та дрібного ремонту техніки.</li></ul><p>Вимоги:<br /></p> <ul><li>Вміння працювати з будівельними матеріалами та обладнанням;</li><li>Знання техніки безпеки та норм будівельного виробництва;</li><li>Відповідальний підхід до виконання роботи;</li><li>Готовність до фізичної роботи;</li><li>Без шкідливих звичок.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Офіційне працевлаштування та своєчасну заробітну плату;</li><li>Стабільні умови праці на будівельних майданчиках;</li><li>Можливість професійного зростання та розвитку;</li><li>Дружній колектив та командну роботу;</li><li>Дотримання норм та правил безпеки.</li></ul><p>Якщо ви готові приєднатися до нашої команди та маєте відповідні навички та досвід роботи, надсилайте своє резюме на електронну пошту або зателефонуйте за номером . Ми раді будемо вітати вас у нашій компанії «МЖК Сім'я»!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Електрик-слюсар Cервісне приватне підприє... 16000 грн.
Електрик Cервісне приватне підприє... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана МКГ-25БР. ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Геодезист Відділ з перевірки земпол... 11000 грн.
Інженер - будівельник залізничного транспорту, геодезист Відділ з перевірки земпол... 11000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Штукатури на штукатурну станцію СПД Суяшов договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: