Вакансія Тренер дитячого фітнесу, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Тренер дитячого фітнесу (Білецька Юлія Іванівна). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Туризм та спорт / Тренер дитячого фітнесу

На 16.07.2024 в нашій базі:  129 вакансій,   559 резюме

Вакансія: Тренер дитячого фітнесу (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:6000 грн
  • Місто:Софіївська Борщагівка
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги, побажання:</strong> </p> <p></p> <p dir="ltr">Ти прагнеш знайти роботу в компанії, яка має цінності та постійно розвивається?</p> <p dir="ltr">Ти бажаєш проводити свої дні в команді людей, що піклується про майбутнє наших дітей?</p> <p dir="ltr">Тоді ми чекаємо на тебе. Бо ми, садок, в пошуках кандидата на посаду «тренер з дитячого фітнесу».</p> <p dir="ltr"><strong><br /></strong></p> <p dir="ltr"><strong>Якщо ти вмієш:</strong></p> <p dir="ltr">? працювати з дітьми від 1,5року</p> <p dir="ltr">? проводити тренування з дитячого фітнесу</p> <p dir="ltr">? маєш досвід роботи з дітьми</p> <p dir="ltr">? володієш тренерськими навиками </p> <p dir="ltr">? маєш медичну (інструктор з ЛФК, реабілітолог) або педагогічну освіту або відповідну кваліфікацію для проведення занять з дитячого спорту</p> <p dir="ltr">? студент медичного закладу відповідного профілю</p> <p dir="ltr"><strong><br /></strong></p> <p dir="ltr"><strong>тоді ми маємо для тебе пропозицію</strong></p> <p dir="ltr">? 4годинний робочий графік (можемо обговорити бажаний графік) 2 рази на тиждень</p> <p dir="ltr">? робота часткова</p> <p dir="ltr">? робота в команді<br /></p> <p dir="ltr">? стабільна ЗП, що виплачується 2чі на міс.</p> <p dir="ltr">? робочий графік за домовленістю в часовому проміжку роботи садка з 8:00 до 19:00<br /></p> <p dir="ltr">? заробітна плата від 6 000 грн/міс (залежно від кількості груп та рівня спеціалізації тренера)</p> <p dir="ltr"><strong><br /></strong></p> <p dir="ltr"><strong>Якщо ти</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">відповідальна/ний</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">володієш українською мовою</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">бажаєш себе спробувати (раді студентам)</p></li></ul><p dir="ltr">тоді чекаємо на тебе.</p> <p dir="ltr"><br /></p> <p dir="ltr">Ми знаходимося за адресою,<strong> с.Софіївська Борщагівка</strong>, поруч з ЖК Софія Резіденс та ЖК Щасливе.</p> <p dir="ltr">За детальною інформацією звертайтеся за наступним номером телефону ...97, Юлія (спілкування через Whats Up, Viber, Telegram)<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Туризм та спорт»:Вакансія Компанія Зарплата
Господарник-Різноробочий Гайнутдінова І.К. 12000 грн.
Бармен-офіціант Оаза, спортивно-туристичн... 18000 грн.
Кухар Оаза, спортивно-туристичн... 24000 грн.
Гід - супроводжуючий туристичної групи Аккорд-тур договірна
Менеджер з продажу туристичних послуг Аккорд-тур договірна
Помічник менеджера туризму Аккорд-тур договірна
Менеджер з бронювання Аккорд-тур договірна
Тренер в фітнес клуб Marchenko Fitness 50000 грн.
Бухгалтер-касир Equides Club договірна
Консультант магазину "Рибацький Рай" Савін Костянтин Олександр... 21000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: