Вакансія Обличчя організації (Благодійний фонд) модель, блогер(ка), актор(ка), Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Обличчя організації (Благодійний фонд) модель, блогер(ка), актор(ка) (Благодійний фонд «Відновлення добробуту»). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії ЗМІ, TV, Радіо / Обличчя організації (Благодійний фонд) модель, блогер(ка), актор(ка)

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Обличчя організації (Благодійний фонд) модель, блогер(ка), актор(ка) (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Ірпінь
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <p>Обов'язки: </p> <p>У Благодійний фонд "Відновлення добробуту" потрібне "лице" фонду.</p> <p>Головні задачі нашого фонду - допомога населенню, ЗСУ та людям у скрутному становищі.</p> <p>Ми шукаємо людину у медійну підтримку.</p> <p>Вітаються випускниці театральних, телевізійних, мовних, лінгвістичних та інших схожих курсів, які має чітку дикцію, охайний приємний зовнішній вигляд та щєбече рідною мовою як соловейко.</p> <p>Досвід роботи на радіо, ТВ, актор у театрі, в україномовному блогерстві, викладачем української мови чи літератури буде великою перевагою.</p> <p>(Будь ласка, не турбуйте нас, якщо ви не маєте великого досвіду українського мовлення)</p> <p>Основна задача - бути лицем фонду у соц.мережах та на медійних майданчиках. З вами будуть виходити й крутитись реклама про актуальні збори та діяльність фонду в Istagram, Facebook, YouTube, TikTok та інших джерелах. Можливо потрібно буди спілкуватись з представниками медіа, проводити зустрічі з групами волонтерів та програми для переселенців, для створення медіаконтенту.</p> <p>Задач дуже багато, тому Кожна людина у нашому фонді поєднує виконання кількох функцій - залежно від потреб. Тому потрібно буде робити й інші речі пов'язані з фондом. Пакувати пакунки, посилки, відповідати на дзвінки, складати тексти, вести листування та багато іншого.</p> <p>Тобто Вам треба розуміти, що це робота у благодійній організації з усіма його особливостями. </p> <p>За більш детальною інформацією звертайтесь у телеграм або дзвоніть</p> <p>Напишіть чи скажіть що ви стосовно вакансії "Обличчя фонду"</p> <p>Нам потрібна буде ваша (відкрита) сторінка у соц.мережах, або декілька фото, та бажано відео, де ви вимовляєте текст українською.</p> <p>Якщо хочете, щоб ми скоріш роздивились вашу кандидатуру, можете одразу прислати на телеграм SevenNovember відео, де ви чітко українською мовою говорите:</p> <p>1) Своє ім'я та вік</p> <p>2) Вашу спеціальність</p> <p>3) Ваш досвід корисний для нашої вакансії</p> <p>4) Побажання по з.п.</p> <p>5) Яка у вас життєва ситуація, як скоро могли б прийнятись за обов'язки та на яких умовах?</p> <p>Та додайте все теж саме текстом.</p> <p>Додати посилання на відкриту сторінку у соц.мережах та декілька фото.</p> <p>Після співбесіди по відео у телеграм ми призначимо Вам зустріч з керівником</p> <p>Пишіть, дзвоніть, питайте<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «ЗМІ, TV, Радіо»:Вакансія Компанія Зарплата
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Автор студентських робіт з журналістики Dipservis договірна
Ведущая для фэшн канала Tv Modeling договірна
Монтажер відео для весільних фільмів Bride&Groom.video договірна
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: