Вакансія Менеджер з передплати журналу, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Менеджер з передплати журналу (ЧП РА «Да Винчи» ). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії ЗМІ, TV, Радіо / Менеджер з передплати журналу

На 12.06.2024 в нашій базі:  135 вакансій,   556 резюме

Вакансія: Менеджер з передплати журналу (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:7000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Рекламна агенція «Да Вінчі» запрошує на роботу менеджера з продажів передплати.</p> <p><strong>Функціонал:</strong></p> <ul><li>контроль бази передплатників журналу Print+ (розсилки електронного та паперового журналів);</li> <li>своєчасне закриття первинних документів (витратні накладні, акти);</li> <li>пошук нових передплатників та оформлення передплати по існуючих базах;</li> <li>додатково – можливий продаж реклами.</li> </ul><p><strong>Бажані компетенції та вимоги:</strong></p> <ul><li>знання офісних пакетів;</li> <li>грамотна українська;</li> <li>мінімальне знання графічних макетів (періодично треба робити нескладні іміджі);</li> <li>знання програми 1с;</li> <li>уважність до деталей;</li> <li>можемо взяти на роботу студентку.</li> </ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>офісна (неповний робочий день);</li> <li>комунікація по телефону та в месенджерах.</li> </ul><p><strong>Про РА «Да Вінчі»</strong></p> <p>Наша компанія -- видавець журналу для поліграфістів Print+, каталогів «Поліграфія України», «Поліграфія паковання», власник сайту printus.com.ua та printus.market, пабліків в соцмережах та месенджерах. Всі наші паперові видання об’єднані парасольковим брендом «Соціальна мережа поліграфістів».</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «ЗМІ, TV, Радіо»:Вакансія Компанія Зарплата
Журналіст-стажист БО БФ «Демократичне суспі... договірна
Менеджер з реклами Хліботека 20000 грн.
Відеооператор Talantam.Com 10000 грн.
Танцівниця «HAREM» Чоловічий клуб 80000 грн.
Копирайтер seo Роял Інтеграція договірна
Ведущая, модель, фотомодель Sviatyna's Angels Fashion... 100000 грн.
Головний спеціаліст відділу аналітично-організаційної роботи... Державна інспекція енерге... 18771 грн.
Ведуча прямих ефірів Sviatyna's Angels Fashion... 100000 грн.
Менеджер по рекламе Sviatyna's Angels Fashion... 80000 грн.
Ведущий радио эфиров Radio Sfera Music договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: