Вакансія Менеджер з передплати журналу, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Менеджер з передплати журналу (ЧП РА «Да Винчи» ). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії ЗМІ, TV, Радіо / Менеджер з передплати журналу

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Менеджер з передплати журналу (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:7000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Рекламна агенція «Да Вінчі» запрошує на роботу менеджера з продажів передплати.</p> <p><strong>Функціонал:</strong></p> <ul><li>контроль бази передплатників журналу Print+ (розсилки електронного та паперового журналів);</li> <li>своєчасне закриття первинних документів (витратні накладні, акти);</li> <li>пошук нових передплатників та оформлення передплати по існуючих базах;</li> <li>додатково – можливий продаж реклами.</li> </ul><p><strong>Бажані компетенції та вимоги:</strong></p> <ul><li>знання офісних пакетів;</li> <li>грамотна українська;</li> <li>мінімальне знання графічних макетів (періодично треба робити нескладні іміджі);</li> <li>знання програми 1с;</li> <li>уважність до деталей;</li> <li>можемо взяти на роботу студентку.</li> </ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>офісна (неповний робочий день);</li> <li>комунікація по телефону та в месенджерах.</li> </ul><p><strong>Про РА «Да Вінчі»</strong></p> <p>Наша компанія -- видавець журналу для поліграфістів Print+, каталогів «Поліграфія України», «Поліграфія паковання», власник сайту printus.com.ua та printus.market, пабліків в соцмережах та месенджерах. Всі наші паперові видання об’єднані парасольковим брендом «Соціальна мережа поліграфістів».</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «ЗМІ, TV, Радіо»:Вакансія Компанія Зарплата
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Автор студентських робіт з журналістики Dipservis договірна
Ведущая для фэшн канала Tv Modeling договірна
Монтажер відео для весільних фільмів Bride&Groom.video договірна
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.
Танцівниця Dolls men`s club 80000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: