Вакансія Продавець в кафетерій-буфет, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Продавець в кафетерій-буфет (ТОВ «НІКА-2010» заклади «Full student»). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Продавець в кафетерій-буфет

На 16.07.2024 в нашій базі:  129 вакансій,   559 резюме

Вакансія: Продавець в кафетерій-буфет (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:8000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Шукаємо в нашу команду продавця</strong></p> <p><strong>Що ми Вам пропонуємо:</strong></p> <ul><li>зручний графік робити, ми працюємо <strong>з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 16:30</strong>; субота, неділя та офіційні святкові дні у нас вихідні. Графік роботи є нашою перевагою, стільки всього приємного можна для себе зробити у вільний від роботи час ;</li><li>заробітна плата від 8000,00 до 10000,00 грн. в місяць (є ставка та %, і слово «від» яке залежить від досвіду та отриманого результату);</li><li>локація: вул. Калнишевського (приміщення навчального закладу) та вул. М.Карнаухова колишня назва Мірющенка (приміщення навч.закладу)</li></ul><p><strong>Які задачі ми ставимо перед Вами:</strong></p> <ul><li>бажання та обов’язково вміння продавати<strong>;</strong></li><li>замовлення товару та оформлення вітрини відповідно до наших стандартів;</li><li>виготовлення «тостів» (навчимо, покажемо, додатково оплатимо роботу);</li><li>чистоплотність, тримати в чистоті приміщення та обладнання</li><li>робочий день короткий, але дуже насичений і рухливий (зважайте на це) вік від 20 до 35 років є оптимальним;</li><li>проведення інвентаризації товару та повна відповідальність за залишки і їх наявність;</li><li>медична книжка — обов’язково</li></ul><p>Домовитись про співбесіду за <strong>viber: ..., можлива співбесіда он-лайн</strong></p> <p>Контактна особа: Валентина</p> <p>Велике прохання, телефонувати з 9:00 до 20:00, якщо Ви справитесь з задачами, які ми перед Вами ставимо та Вам цікава наша пропозиція. Дякую<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Cтюардесса (стюард) на круизный флот Морська школа Омегашип 75000 грн.
Повар М ясник Food Service 21000 грн.
Хозяюшка Food Service 16000 грн.
Кухар ПП Фірма «Волна» 950 грн.
Танцовщица в ночной клуб, Львов Малевич, Night Club 40000 грн.
Танцівниця, Львів Малевич, Night Club 40000 грн.
Адміністратор в клінінгову компанію ТОВ «Арома Клін» 25000 грн.
Администратор в клининговую компанию ТОВ «Арома Клін» 25000 грн.
Посудомойщица в отель Сийсайд Хотел Мениджмънт 27200 грн.
Помощник повара в кафе-столовую Сiтi Експрес Одеса 14000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: