Вакансія Продавець в кафетерій-буфет, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Продавець в кафетерій-буфет (ТОВ «НІКА-2010» заклади «Full student»). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Продавець в кафетерій-буфет

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Продавець в кафетерій-буфет (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:8000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Шукаємо в нашу команду продавця</strong></p> <p><strong>Що ми Вам пропонуємо:</strong></p> <ul><li>зручний графік робити, ми працюємо <strong>з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 16:30</strong>; субота, неділя та офіційні святкові дні у нас вихідні. Графік роботи є нашою перевагою, стільки всього приємного можна для себе зробити у вільний від роботи час ;</li><li>заробітна плата від 8000,00 до 10000,00 грн. в місяць (є ставка та %, і слово «від» яке залежить від досвіду та отриманого результату);</li><li>локація: вул. Калнишевського (приміщення навчального закладу) та вул. М.Карнаухова колишня назва Мірющенка (приміщення навч.закладу)</li></ul><p><strong>Які задачі ми ставимо перед Вами:</strong></p> <ul><li>бажання та обов’язково вміння продавати<strong>;</strong></li><li>замовлення товару та оформлення вітрини відповідно до наших стандартів;</li><li>виготовлення «тостів» (навчимо, покажемо, додатково оплатимо роботу);</li><li>чистоплотність, тримати в чистоті приміщення та обладнання</li><li>робочий день короткий, але дуже насичений і рухливий (зважайте на це) вік від 20 до 35 років є оптимальним;</li><li>проведення інвентаризації товару та повна відповідальність за залишки і їх наявність;</li><li>медична книжка — обов’язково</li></ul><p>Домовитись про співбесіду за <strong>viber: ..., можлива співбесіда он-лайн</strong></p> <p>Контактна особа: Валентина</p> <p>Велике прохання, телефонувати з 9:00 до 20:00, якщо Ви справитесь з задачами, які ми перед Вами ставимо та Вам цікава наша пропозиція. Дякую<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Вокалист One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Пиджей Pj One handred Karaoke loung... 45000 грн.
Администратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Официант One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Офіціант One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Адміністратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Хостес One handred Karaoke loung... 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: