Вакансія SMM-менеджер, копірайтер, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота SMM-менеджер, копірайтер (0362.ua). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Реклама, маркетинг, PR / SMM-менеджер, копірайтер

На 12.06.2024 в нашій базі:  135 вакансій,   556 резюме

Вакансія: SMM-менеджер, копірайтер (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Шукаєте цікаву та стабільну роботу в сфері ЗМІ? Любите працювати з соц.мережами, писати цікаві тексти та висвітлювати інтригуючі новини?</p> <p>Тоді ця робота саме для тебе. Команда сайту 0362.ua шукає в свою сім'ю SMM-спеціаліста.</p> <p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід ведення сторінок в Facebook, Instagram, Telegram;</li><li>Знання функціонала соціальних мереж.</li><li>Відмінні копірайтерські навички (бажаний досвід в журналістиці, PR);</li><li>Знання програм для створення фото та відео контенту;</li><li>Креативність;</li></ul><p>Обов’язки:</p> <ul><li>ведення і розвиток груп в соціальних мережах</li><li>складання контент-планів</li><li>просування в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram</li><li>наповнення групи правильним, тематичним контентом</li><li>створення і проведення конкурсів, опитувань та іншого соц. руху.</li><li>підвищення продажів, конструктивне спілкування з інтернет-користувачами, налагодження контактів з аудиторією</li><li>залучення цільової аудиторії, збільшення кількості відвідувачів, підписників, учасників груп</li><li>аналіз SMM-активності конкурентів</li><li>написання тематичних статей</li><li>робота на форумах, моніторинг, створення і ведення тем.</li></ul><p>Що ми пропонуємо:</p> <ul><li>Робота в колі професіоналів з сайту 0362.ua</li><li>Доступ до бази знань сайту. Власна онлайн академія.</li><li>Внутрішнє навчання і можливість відвідувати зовнішні заходи</li><li>Повна зайнятість — 8-годинний робочий день.</li><li>Гнучкий графік роботи;</li><li>Комфортний та затишний офіс.</li><li>Колектив, який тебе підтримає</li><li>Цікаві робочі завдання та можливість професійного розвитку</li></ul><ul><li>Тимбилдинг, тренінги, корпоративні свята. Чай і кава від компанії</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Реклама, маркетинг, PR»:Вакансія Компанія Зарплата
Рекламный менеджер Вікторія 15000 грн.
Торговельний представник Агротехкомплекс договірна
Smm менеджер Роял Інтеграція 15000 грн.
Smm менеджер 5th Avenue Agency 10000 грн.
Менеджер з продажу реклами ТОВ BFG Promotion 15000 грн.
Промоутер Магік-Л 15000 грн.
Менеджер з реклами Єдина Доставка Води договірна
Ріелтор, менеджер із продажу нерухомості Агентство Нерухомості А-8... 90000 грн.
Менеджер з реклами Хліботека 20000 грн.
Помічник керівника (дистанційно) Еверест-Тер 9000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: