Вакансія Адміністратор з організації харчування, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Адміністратор з організації харчування (Рамедас Україна). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Адміністратор з організації харчування

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Адміністратор з організації харчування (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Адміністратор з організації харчування </strong>— це фахівець, що відповідає за забезпечення високого рівня надання послуг та задоволеності клієнтів від співпраці з компанією.</p> <p><strong>До ключових завдань</strong> відносяться ефективне управління процесами фукціонування виробництв та розвитку рівня надання послуги, розвиток корпоративних принципів роботи підпорядкованих працівників, підтримка високого рівня професійності у підходах до вирішення питань, що стосуються надання послуги.<br /><br /></p> <p><strong>Вимоги до майбутнього колеги:</strong></p> <ul><li>вища освіта за напрямом харчових технологій, ресторанного сервісу, економіки тощо;</li><li>впевнений користувач ПК Excel, Word;</li><li>відповідальність, організованість, стресостійкість;</li><li>вміння працювати у режимі багатозадачності;</li><li>наявність власного авто, готовність до роз'їзного характеру роботи по ввірених об'єктах в обраному регіоні.</li></ul><p><strong>Чим буде займатися адміністратор з організації харчування:</strong></p> <ul><li>первинна перевірка необхідності проведення відповідних ремонтних робіт, технічного стан устаткування, загального стану та необхідності/заміни інвентарю, посуду та іншого;</li><li>проведення інвентаризацій на харчоблоках, фіксація результатів, та передача правильно оформленої інвентаризації в бухгалтерію для подальшого опрацювання;</li><li>здійснення контролю в аспекті безпосередніх орендних відносин, контроль за використанням та фіксацією комунальних послуг, у тому числі заповненні та передачі шеф-кухарями відповідного звіту/ів;</li><li>здійснення цільової взаємодії з іншими структурними відділами (склад, логістичний відділ, кадри та ін.), з метою підтримання налагодженого процесу щодо надання послуг.</li><li>організація взаємодії з адміністрацією відповідного навчального закладу, з метою удосконалення надання послуг харчування, а саме отримання відгуків, скарг та побажать від адміністративного персоналу закладу та батьківських комітетів у т.ч. опрацювання відповідно отриманої інформації;</li><li>виконання інших доручень безпосереднього керівника, з метою забезпечення повноцінного та якісного надання послуг, на об'єктах, за яким закріплений відповідний адміністратор;</li><li>своєчасно виявляються проблемні та конфліктні ситуації, вживаються заходи для їх усунення;</li><li>модерується внутрішній новинний ресурс (чат viber/telegram) для підлеглих працівників виробництв.</li></ul><p><strong>Умови праці:</strong></p> <ul><li>графік роботи — пн-пт з 9:00 год. до 18:00 год.;</li><li>офіційне працевлаштування, згідно із КЗпП України;</li><li>соціальний пакет гарантій;</li><li>дружній колектив та приємна офісна атмосфера;</li><li>компенсація палива та амортизації авто.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Вокалист One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Пиджей Pj One handred Karaoke loung... 45000 грн.
Администратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Официант One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Офіціант One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Адміністратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Хостес One handred Karaoke loung... 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: