Вакансія Системний адміністратор, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Системний адміністратор (Рамедас Україна). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії IT, WEB фахівці / Системний адміністратор

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Системний адміністратор (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Наша компанія РАМЕДАС УКРАЇНА </strong><strong>шукає системного адміністоратора у місті Рівне.</strong></p> <p><strong> До ключових завдань системного адміністратора ми відносимо :</strong></p> <ul><li>1С: (адміністрування,) та електронний документообіг (адміністраування);</li><li>Відеонагляд (налаштування, вирішення проблем);</li><li>Настройка офісної орг. техніки;</li><li>Налаштування серверів;</li><li>Налаштування та обслуговування торгового обладнання.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній позиції не менше 2 років;</li><li>Наявність фахової освіти;</li><li>Вміння працювати в команді та вирішувати конфліктні ситуації;</li><li>Високий рівень комунікативних навичок.</li></ul><p><strong>Пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Роботу в стабільній та перспективній компанії з високими стандартами роботи у офісі м.Рівне;</li><li>Корпоративний культурний клімат та дружню атмосферу в колективі;</li><li>Конкурентну заробітну плату та соціальні гарантії;</li><li>Можливість професійного та кар'єрного розвитку;</li></ul><p>Якщо Ви маєте досвід роботи на аналогічній посаді та бажаєте працювати в успішній компанії з гарними перспективами, надсилайте своє резюме нам на електронну пошту:

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:



Вакансія Компанія Зарплата
Перекладач англійської мови віддалено RemotEmployees договірна
РРС спеціаліст зі знанням англійської мови RemotEmployees договірна
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Інтернет-маркетолог Flora vip Lux 18000 грн.
Flutter Dev Junior Audety 43200 грн.
Flutter Developer Audety 83500 грн.
React Native Developer Audety 73000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: