Вакансія Адміністратор магазину (лівий берег, Дніпровський р-н), Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Адміністратор магазину (лівий берег, Дніпровський р-н) (ТОВ МДСТ Продукт). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Керівництво / Адміністратор магазину (лівий берег, Дніпровський р-н)

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Адміністратор магазину (лівий берег, Дніпровський р-н) (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Ми, компанія мережі магазинів «М'яса Рубка», шукаємо в свою команду відповідального та енергійного Адміністратора магазину. Наш магазин спеціалізується на продажу високоякісного м’яса та м’ясних виробів, і ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам найкращий сервіс та задоволення від покупок.</p> <p>Обов’язки:</p> <ul><li>Забезпечення ефективної роботи магазину та дотримання всіх корпоративних стандартів;</li><li>Керування та координація роботою персоналу магазину;</li><li>Замовлення та контроль якості товарів;</li><li>Планування та організація акцій та промоційних заходів;</li><li>Взаємодія з постачальниками та виробниками;</li><li>Розвиток та підтримка клієнтської бази;</li><li>Виконання інших завдань, пов’язаних з ефективною роботою магазину.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 років;</li><li>Вища освіта, бажано з економічної або торговельної спеціальності;</li><li>Впевнені навички у керуванні персоналом;</li><li>Глибокі знання в області торгівлі та планування продажів;</li><li>Вміння працювати з комп’ютером та знання програм обліку товарів;</li><li>Висока комунікабельність та вміння вести переговори;</li><li>Орієнтованість на результат та вміння працювати в умовах високого темпу.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Конкурентоспроможну заробітну плату;</li><li>Можливість професійного розвитку та кар'єрного зростання;</li><li>Дружній та професійний колектив;</li><li>Затишне та сучасне робоче місце.</li></ul><p>Якщо ви маєте досвід роботи на аналогічній посаді та бажаєте приєднатися до нашої команди, надсилайте своє резюме або телефонуйте. Ми будемо раді вітати вас у нашому магазині «М'яса Рубка»!</p> <p>тел+...<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Керівництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Администратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Адміністратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Головний бухгалтер Ukrbiotal 14000 грн.
Креативний директор Ін Консалтинг 15000 грн.
Адміністратор Центр літотрипсії та ульт... 19000 грн.
Помічник керівника OneFunEnglish 6000 грн.
Бригадир клінингу Сomfort-House 16000 грн.
Администратор клининга Сomfort-House 18000 грн.
Адміністратор в Київ (житло) One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Адміністратор в Київ (житло) One handred Karaoke loung... 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: