Вакансія Прораб на будівництво, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Прораб на будівництво (ТзОВ «Рівненський молодіжний жилий комплекс»). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Будівництво, архітектура / Прораб на будівництво

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Прораб на будівництво (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вакансія: Прораб на будівництво</p> <p>Ми, компанія «МЖК Сім'я», шукаємо в свою команду відповідального та досвідченого Прораба на будівництво для роботи у нашому житловому комплексі у місті Рівне.</p> <p>Опис вакансії:</p> <p>Обов’язки:</p> <ul><li>Координація та контроль процесу будівництва житлового комплексу;</li><li>Організація та контроль робіт підрядників;</li><li>Розподіл робочих сил та ресурсів для досягнення поставлених цілей;</li><li>Забезпечення дотримання технічних та будівельних норм;</li><li>Контроль якості виконання робіт;</li><li>Розв’язання конфліктних ситуацій на будівельному майданчику;</li><li>Забезпечення безпеки праці на об'єкті.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року;</li><li>Знання будівельних технологій та нормативних актів;</li><li>Вміння керувати робочим колективом;</li><li>Висока організованість та відповідальність;</li><li>Вміння приймати рішення в непередбачуваних ситуаціях;</li><li>Добре розуміння процесу будівництва та вміння планувати роботу;</li><li>Знання місцевих будівельних норм та вимог до якості будівельних матеріалів;</li><li>Відмінні комунікативні та лідерські навички.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Роботу у стабільній компанії з високим рейтингом надійності;</li><li>Конкурентну заробітну плату, яка визначається в залежності від досвіду та кваліфікації;</li><li>Оплачувані відпустки та лікарняні;</li><li>Можливість професійного росту та кар'єрного розвитку;</li><li>Дружній колектив та комфортні умови праці.</li></ul><p>Якщо Ви відповідаєте вимогам та бажаєте приєднатися до нашої команди, надсилайте своє резюме на електронну адресу або дзвоніть за номером  для отримання додаткової інформації. Ми очікуємо саме на Вас!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Електрик-слюсар Cервісне приватне підприє... 16000 грн.
Електрик Cервісне приватне підприє... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана МКГ-25БР. ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Геодезист Відділ з перевірки земпол... 11000 грн.
Інженер - будівельник залізничного транспорту, геодезист Відділ з перевірки земпол... 11000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Штукатури на штукатурну станцію СПД Суяшов договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: