Вакансія Оператор виробництва (автозавод Ronal), Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Оператор виробництва (автозавод Ronal) (Oks Work). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Виробництво / Оператор виробництва (автозавод Ronal)

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Оператор виробництва (автозавод Ronal) (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:80000 грн
  • Місто:Німеччина
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Безкоштовна вакансія в Німеччині???<br /><br />RONAL GROUP - одним із провідних світових виробників і постачальників легкосплавних дисків для легкових і комерційних автомобілів.<br />Landkommissärstraße 18, 76829 Landau in der Pfalz<br /><br />Потрібні оператори виробництва.<br /><br />Вимоги:<br />Німецька мова на рівні щоденного спілкування - достатньо А2<br />Бажанно досвід роботи на аналогічній посаді.<br /><br />Обов'язки: <br />Робота заключається в обслуговуванні роботів на лінії- фізично не важка та автоматизована.<br />Завершення процесу виробництва ALU дисків для Mercedez Benz - усунення дрібних дефектів<br /> Налагодження обладнання, вимірювання компонентів та контроль, завантаження готової продукції<br /><br />???Зарплата:<br />Оплата: 13,5 євро год + доплати<br />Святкові доплати - 100%, <br />субота - 25% <br /> доплата за роботу в неділю - 50% <br />ніч -10% <br />Аванс - 100 євро після 7 робочих днів - завжди надсилається в п'ятницю після робочого тижня. <br />Зарплата з 1-3 міс - 2 575,50 € брутто (1 931,63 € нетто)<br />Зарплата з 4-5 міс - 2 748,50 € брутто, ( 2 061,38 € нетто)<br /><br />Графік роботи: 3 зміни по 7.5 год (Ранок/день/ніч). Можливість працювати понаднормово.<br /><br />Безкоштовне житло, 2-3 особи в кімнаті. Є все потрібне для проживання, умови хороші.<br />Безкоштовний доїзд до роботи.<br /><br />Беремо тільки з готовим пластиком!<br /><br />?Всі деталі за телефоном:<br />...413 Оксана <br />(Viber Telegram WhatsApp)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Електрик-слюсар Cервісне приватне підприє... 16000 грн.
Електрик Cервісне приватне підприє... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана МКГ-25БР. ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Робітник (ч/ж) у цех з виробництва вірменського лаваша (Нада... «Еко Лаваш» договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірна
Кранівник на козловий кран старого зразка ООО Каупас Металл договірна
Складальники світильників ТОВ "ГЕОТОН" договірна
Сборщики светильников ТОВ "ГЕОТОН" договірна
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: