Вакансія Вантажник-двірник в ресторан, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Вантажник-двірник в ресторан (Первак). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Логістика, доставка, склад / Вантажник-двірник в ресторан

На 02.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Вантажник-двірник в ресторан (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:600 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Ресторан в центрі Києва терміново шукає відповідальну людину на посаду<br /><strong>Вантажник-двірник у ресторан</strong></p> <p><strong>вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи не менше 1 міс.;</li><li>відповідальність;</li><li>відсутність шкідливих звичек.</li><li>спритність</li></ul><p><strong>Умови працевлаштування:</strong></p> <ul><li>зручне Розташування біля метро (в 5 хв. пішки від м. Льва Толстого або м. Палац Спорту)</li><li>своєчасну + смачні обіди та вечері</li><li>графік<strong> тиждень через тиждень (понеділок - п'ятниця з 8 до 18:00 за 600 грн.; субота і неділя з 8 до 13:00 за 300 грн.). Як варіант, розглянемо повний місяць на одного.</strong></li><li><strong>ставка 600 за повний робочий день. 300 грн. за половину дня (робота лише двірника). </strong>Виплати відбуваються два рази на місяць.</li><li><strong>комплексні обід та вечеря.</strong></li></ul><p><strong>обов'язки:</strong></p> <ul><li>Виконувати підсобні та Допоміжні роботи з вивантаження, навантаження, переміщення вантажів вручну або Із ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ малої механізації (вантажник); Найбільша загрузка вантажника по понеділках, середах, п'ятницях після обіду.</li><li>Проводити прибирання прилеглої території ресторану до Відкриття; підтрімуваті постійну чистоту территории, вивозити сміття (двірник)</li></ul><p>Співбесіда буде проходити за адресою <strong>ул.Рогнедінская, 2. Ресторан «Первак». </strong>Будні з 12.00 до 17.00</p> <p>Людей, що страждають на алкоголізм просимо не турбувати.</p> <p>Додаткова інформація: 234-43-94, 235-09-52 (вас просять телефонувати з 11.00 до 18.00)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Сборщики светильников ТОВ "ГЕОТОН" договірна
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Грузчик-приемщик ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Грузчик-приемщик ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Водій категорії "С" "С1" на вантажний автомобіль 5-10т. ФОП Ладан В.В. 20000 грн.
Водій категорії "С" "С1" ФОП Ладан В.В. 20000 грн.
Водій кат. "В, С" (надаємо житло) Региональный Союз 13000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: