Вакансія Технік з експлуатації будівель, електрик, завхоз, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Технік з експлуатації будівель, електрик, завхоз (PA B&P). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Виробництво / Технік з експлуатації будівель, електрик, завхоз

На 03.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Технік з експлуатації будівель, електрик, завхоз (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Вишгород
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Шукаємо спеціаліста з навичками обслуговування та забезпечення життєдіяльності будівель та приміщень. Тобто нам потрібен багатопрофільний корпоративний спеціаліст, який розуміється на: електриці, сантехніці, ремонті та інше.</p> <p>Локація місця роботи у м. Вишгород. Можливо зацікавить кандидатів, які мешкають у Києві на Оболоні або близьких до Вишгороду населених пунктах.</p> <p><strong>Бажано, щоб кандидат:</strong></p> <ul><li>був впевнений користувач всіма видами електроінструментів та будінструментів;</li><li>мав досвід робіт з електрикою, сантехнікою та системою опалення;</li><li>мав знання засад роботи електротехнічного обладнання, вмів читати схеми;</li><li>мав наявність ІІІ групи з електробезпеки бажано (періодичне навчання за рахунок компанії);</li><li>був пунктуальним, чесним, мав бажання працювати і вчитися новому.</li></ul><p><strong>Вимога до кандидата</strong>- відсутність будь-яких шкідливих звичок та залежностей</p> <p><strong>Умови роботи договорний. Варіанти:</strong></p> <ul><li><strong>повний робочий день</strong> з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00;</li><li><strong>неповна зайнятість</strong> (3 робочі дні на тиждень або з графіком роботи з 9.00 до 14.00).</li></ul><p>Додатково до ставки доплачуються преміальні за роботу на інших об'єктах.</p> <p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>ремонт та обслуговування електрогосподарства підприємства (заміна ламп, розеток, вимикачів, автоматів, світильників і т.д);</li><li>регулярне проведення оглядів об'єкту нерухомості з метою контролю його технічного стану;;</li><li>дрібний ремонт власними руками (малярні роботи, сантехнічне обладнання, меблі, вікна, двері і т.п.);</li><li>інші додаткові роботи по дорученню Головного інженера.</li></ul><p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Електрик-слюсар Cервісне приватне підприє... 16000 грн.
Електрик Cервісне приватне підприє... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана МКГ-25БР. ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Робітник (ч/ж) у цех з виробництва вірменського лаваша (Нада... «Еко Лаваш» договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірна
Кранівник на козловий кран старого зразка ООО Каупас Металл договірна
Складальники світильників ТОВ "ГЕОТОН" договірна
Сборщики светильников ТОВ "ГЕОТОН" договірна
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: