Вакансія Менеджер з продажу, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Менеджер з продажу (Васильченко Олег Юрьевич). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Офісний персонал / Менеджер з продажу

На 03.10.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   751 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


Шукаємо талановитого Менеджера з продажу по телефону для нашого офісу в місті Херсон. <p>Задачі:</p> <p>- Активний пошук та просування продукції компанії OPT-AGRO на ринку;</p> <p>- Залучення нових клієнтів та підтримка існуючих;</p> <p>- Консультування клієнтів щодо продукції та послуг компанії;</p> <p>- Ведення обліку продажів та звітності.</p> <p>Вимоги:</p> <p>- Досвід роботи в продажах або аналогічній позиції буде великим плюсом;</p> <p>- Відмінні комунікативні навички та вміння переконувати;</p> <p>- Впевненість в роботі з комп'ютером та програмами MS Office.</p> <p>Пропонуємо:</p> <p>- Конкурентну заробітну платню та систему бонусів за досягнення цілей;</p> <p>- Професійний розвиток та можливість кар'єрного зросту;</p> <p>- Роботу в стабільній компанії з високою репутацією;</p> <p>- Дружній колектив та комфортне робоче середовище.</p> <p>Якщо ви маєте бажання працювати в успішній компанії, розвиватися та досягати нових висот, надсилайте своє резюме нам. Ми будемо раді познайомитися з вами та обговорити можливості співпраці ....Оксана Георгіївна</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор на склад СПД Спд договірна
Оператор ПК СПД Спд договірна
Бухгалтер СПД Спд договірна
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Менеджер по роботі з клієнтами? ПП «Консалтингова компані... 20000 грн.
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: