Вакансія Рекрутер з працевлаштування (без досвіду), Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Рекрутер з працевлаштування (без досвіду) (Ювілс). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії HR, управління персоналом / Рекрутер з працевлаштування (без досвіду)

На 27.05.2024 в нашій базі:  131 вакансій,   553 резюме

Вакансія: Рекрутер з працевлаштування (без досвіду) (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Рівне (Львівська обл.)
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Ліцензована компанія з працевлаштування за кордоном, шукає молодого, активного та енергійного колегу — менеджера з продажу вакансій  (за кордоном).</p> <p>Якщо ти шукаєш роботу з гнучким графіком, в тебе активна життєва позиція, ти вмієш і любиш спілкуватися з людьми — тобі до нас.</p> <p><strong>Переваги роботи з нами:</strong></p> <ol><li>ЗП  від 10 000 гривень   (бонус за кожного кандидата);</li><li>Ти можешь самостійно впливати на рівень свого доходу;</li><li>Гібридний графік роботи – 70 % дистанційна робота,  з 10.00 до 19.00;</li><li>Крутий, молодий, позитивний, дружній колектив;</li><li>Навчання за рахунок компанії — допуск до програм вартістю  від 1000 $;</li><li>Можливість рости та займатися новими проектами у компанії;</li><li>Унікальний досвід роботи у міжнародній компанії з цікавими проєктами.</li></ol><p><strong>Що входить в обов’язки:</strong></p> <ul><li>Робота тільки з «гарячими» заявками;</li><li>Бюджет на  рекламу -  100 % від компанії;</li><li>Якісне ведення клієнтів після залучення;</li><li>Створення  бази потенційних кандидатів;</li><li>Ведення звітної документації.</li></ul><p><strong>Що для нас Важливо: </strong></p> <ul><li>Базові навички роботи з ПК;</li><li>Вільне володіння українською (письмо та усне мовлення);</li><li>Бажання начатися та працювати в команді;</li><li>Гнучкий розум, організованість, багатозадачність.</li></ul><p></p> <p><strong>Не втрачай можливості почати кар’єру в сфері Рекрутинга.</strong></p> <p><strong>Очікуємо на резюме</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по рекламе Sviatyna's Angels Fashion... 80000 грн.
Керуючий магазином ООО РУШ договірна
Адміністратор торгового залу ООО РУШ договірна
Адміністратор салону краси ООО РУШ договірна
Інженер з охорони праці, кадровик ВольтЕнерджі 12000 грн.
Адміністративний співробітник Федаш Наталія договірна
Экономист управленческого учета Peters&Burg Ltd договірна
Рекрутер працівників Custos s.r.o. 6000 грн.
Менеджер з персоналу ТОВ «ТВК «Рона-Маркет» 14000 грн.
Заступник начальника відділу кадрів по веденню військового о... Дирекція пересувних цирко... 14000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: