Вакансія SMM-менеджер, копірайтер, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота SMM-менеджер, копірайтер (Онкомедіка ). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Медицина, фармацевтика / SMM-менеджер, копірайтер

На 17.04.2024 в нашій базі:  127 вакансій,   550 резюме

Вакансія: SMM-менеджер, копірайтер (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Українська компанія — виробник та дистриб’ютор медичного обладнання і витратних матеріалів оголошує конкурс на позицію — <strong>SMM-менеджер, копірайтер</strong></p> <p>Наша цільова аудиторія — <strong>лікарі та пацієнти</strong>.</p> <p></p> <p><strong>Що потрібно буде робити:</strong></p> <ul><li>Створювати та реалізовувати SMM-стратегію розвитку офіційних сторінок у Instagram, Facebook, Telegram…</li><li>Створювати тексти українською мовою з врахуванням специфіки ЦА.</li><li>Готувати контент-план та публікувати пости в соцмережах.</li><li>Переробляти інфоприводи під формат соцмереж.</li><li>Підтримувати комунікації з ЦА.</li><li>Організовувати брейншторми, розробляти активації та спецпроєкти для соцмереж.</li><li>Дуже ретельно вичитувати готові матеріали, гарне володіння українською мовою.</li><li>Аналізувати ефективність та приймати стратегічні рішення для досягнення результатів.</li><li>Розуміти пріоритетність задач та тримати у фокусі головне.</li><li>Налаштовувати рекламні кампанії та їх оптимізувати, аналізувати дані та оцінювати ефективність рекламних кампаній.</li><li>Організовувати зйомочний процес (фото-відео).</li><li>Вести звітність SMM-напрямку.</li><li>Забезпечувати ефективну лідогенерацію та залучати нових клієнтів через соцмережі.</li></ul><p><strong>Що ми від Вас очікуємо:</strong></p> <ul><li>Маєте досвід роботи від 2-х років.</li><li>Вмієте комунікувати з різними ЦА.</li><li>Проактивність вітається.</li><li>Любите креативити та розумієте цінність підписників.</li><li>Користуєтеся різними форматами подачі контенту.</li><li>Вмієте працювати з шаблонами у Photoshop, Canva та Figma.</li><li>Знімаєте та монтуєте відео-рілс.</li></ul><p><strong>Що ми Вам забезпечимо:</strong></p> <ul><li>Ставка — <strong>25000 грн.</strong> (за результатами співбесіди).</li><li>Офіційне працевлаштування.</li><li><strong>Можливість частину часу працювати віддалено.</strong></li><li>Підтримку ваших ініціатив та допомогу при розробці цікавих проєктів.</li><li>Професійну команду, яка завжди допоможе.</li><li>Творчі виклики та цікаві нестандартні рішення.</li><li>Свободу створювати, придумувати, шукати цікаві кейси та реалізовувати сміливі ідеї.</li></ul><p><strong>Наші ресурси:</strong></p> <p>oncomedica.ua</p> <p>instagram.com/oncomedica.ua/</p> <p>facebook.com/oncomedica.ua/</p> <p><strong>Якщо ви маєте досвід і бажання працювати в цікавій галузі, будь ласка, надсилайте своє резюме. Ми раді будемо розглянути вашу кандидатуру!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Сестра медична КНП «ДМКЛ 6» ДМР 11000 грн.
Терапевт КНП Жидачівська міська ... 20000 грн.
Молодша медична сестра МРЦ «Пуща-Водиця» МВС Укр... 10000 грн.
Медсестра Український лікувально-ді... 15000 грн.
Массажистка в спа салон РКЦ Україна 20000 грн.
Адміністратор ветеринарної клініки Ветеринарная клиника «Зоо... 15000 грн.
Асистент ветеринарного лікаря Ветеринарная клиника «Зоо... 15000 грн.
Лікар-невропатолог КНП «КМЦРЗН» 20000 грн.
Санітарка, прибиральниця, покоївка ТОВ Фирма «Прайм» ЛТД» договірна
Стоматолог ТОВ Фирма «Прайм» ЛТД» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: