Вакансія SMM-менеджер, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота SMM-менеджер (Управління культури Житомирської міської ради). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії IT, WEB фахівці / SMM-менеджер

На 17.04.2024 в нашій базі:  127 вакансій,   550 резюме

Вакансія: SMM-менеджер (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Житомир
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Управління культури Житомирської міської ради запрошує на роботу талановитого, креативного SMM-менеджера.</p> <p>Людина, яка вміє працювати з багатьма видами контенту: і сторіз робити, і тексти писати, і сюжети для відео вигадувати. Універсальний боєць, який одночасно є дизайнером, фотографом та копірайтером.</p> <p>Типові обов’язки:</p> <ul><li>продумування контент-стратегії, писати план, потім публікувати за готовим планом;</li><li>продумування або узгодження ідей для контенту різного формату;</li><li>створення контенту (написання текстів, фотографування реквізиту, створення картинок з нуля, монтаж та зйомка відео)</li><li>знання алгоритмів роботи соцмереж (найчастіше це інстаграм);</li><li>вміння налагодити контакт з будь-якими людьми та переконати їх у цінності колаборації;</li><li>розуміння основ маркетингу, піару;</li><li>вміння працювати з аналітикою соцмереж, гугл-таблицями (для підготовки звітів);</li><li>навички проджект-менеджменту.</li></ul><p>Які навички потрібні:</p> <ul><li>знання особливостей різних типів контенту;</li><li>знання алгоритмів роботи соцмереж;</li><li>вміння створювати та обробляти різні типи контенту.</li></ul><p>Особливості роботи</p> <p>Невеликі проєкти часто не можуть дозволити собі найняти цілу контент-команду, тому такий спеціаліст повністю відповідає за контент в профілі чи профілях — від пошуку референсів до створення та публікації готових матеріалів. Відповідає за просування сторінки, а створює контент відповідно до вже розробленої стратегії.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Game Presenter Medlialive LLC 63000 грн.
Sales Manager (B2B) Cybugo.tech договірна
Інженер-електронік (розробник) РКС 1 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 76000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
Reverse Engineer IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 190000 грн.
Технік із системного адміністрування Ірпінська філія ДУ «Інсти... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: