Вакансія Практикант(ка) в міжнародну консалтингову компанію, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Практикант(ка) в міжнародну консалтингову компанію (DREBERIS). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Консалтинг / Практикант(ка) в міжнародну консалтингову компанію

На 17.04.2024 в нашій базі:  127 вакансій,   550 резюме

Вакансія: Практикант(ка) в міжнародну консалтингову компанію (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Тернопіль
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Шукаємо практиканта (ч/ж) в міжнародну консалтингову компанію </strong><strong>DREBERIS</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>Вид зайнятості: неповна зайнятість <strong>онлайн</strong>, по взаємно визначених годинах </p> <p>Термін: 3 місяці (березень – травень 2024)</p> <p>Досвід роботи: без досвіду, готові взяти студента (ч/ж), наявність досвіду роботи та навчання за кордоном буде суттєвою перевагою</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>ОПИС ВАКАНСІЇ:</strong></p> <p>Міжнародна консалтингова компанія «ДРЕБЕРІС» оголошує конкурс на заміщення посади практиканта-стажера в Україні для підготовки і організації німецько-української бізнес-місії. </p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТА:</strong></p> <ol><li>вища або незакінчена вища освіта бажано економічна чи правова (навчання за кордоном буде перевагою); </li><li>вільне володіння англійською мовою (письмовою і розмовною), знання німецької мови як додаткової буде перевагою;</li><li>відмінні комунікаційні навички; вміння вести телефонні розмови, </li><li>відмінне володіння офіс-програмами: Word, Excell, Powert Point</li><li>вміння ефективно планувати робочий час, самодисципліна</li><li>бажання самовдосконалюватись та розвиватися в молодій міжнародній команді.</li></ol><p>Бажаючих просимо надсилати свої резюме на E-Mail: для подачі заявок до  <strong>11.03.2024</strong> (!)</p> <p><br /></p> <p>---------------------------</p> <p><strong>DREBERIS</strong> - Дрезденське консультування для міжнародних стратегій.</p> <p>Головними напрямками діяльності компанії стратегічне, інвестиційне, економічне консультування  в  міжнародних проектах.</p> <p>Ми здійснюємо експертне консультування підприємств, організацій, органів державної і місцевої влади, надаємо підтримку в реалізації їх міжнародних проектів та володіємо у цій сфері багаторічним досвідом.</p> <p>Більше інформації про нас та наші проєкти можна переглянути на нашій інтернет сторінці: www.dreberis.com , а також в  <strong>LinkedIn</strong>: LinkedInDREBERIS </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Консалтинг»:Вакансія Компанія Зарплата
Спеціаліст по роботі з клієнтами (нерухомість) Салтівка Салтівське агентство неру... 50000 грн.
Финансовый консультант Евролайф Украина 15000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 16500 грн.
Спеціаліст з продажу нерухомості-рієлтор (Салтівка) Салтівське агентство неру... 60000 грн.
Викладач української мови (курси для дорослих) Тренд навчальна студія 4500 грн.
Медпрацівник в дитячий табір ЄвротурВіт 30000 грн.
Фінансовий консультант Інвестиційний Фінансовий ... 20000 грн.
Менеджер по продажам ClickPro 15500 грн.
Фінансовий консультант Гордієнко Юрій Петрович 40000 грн.
Менеджер з продажу, розвитку партнерських відносин CRM Solutions договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: