Вакансія Продавець-консультант у магазин настільних ігор, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Продавець-консультант у магазин настільних ігор (Планета Игр). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Реклама, маркетинг, PR / Продавець-консультант у магазин настільних ігор

На 17.04.2024 в нашій базі:  127 вакансій,   550 резюме

Вакансія: Продавець-консультант у магазин настільних ігор (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong><strong>Компанія «Планета Ігор» проводить набір продавців-консультантів до магазину настільних ігор! Ми пропонуємо роботу, яка дійсно захоплює, та ще й у незвичайній сфері — настільні ігри та творчість!</strong></strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування<br /></li><li>Цікаву роботу у сфері незвичайного дозвілля та динамічній атмосфері</li><li>Дружній колектив</li><li>Професійне навчання</li><li>Своєчасну виплату заробітної плати 2 рази на місяць (ставка + % від продажу + премії)</li><li>Знижку до 30% на фірмову продукцію</li><li>Можливість брати ігри у безплатну оренду (понад 1000 штук)</li><li>Безплатне відвідування ігрового Клубу без будь-яких обмежень</li></ul><p><strong></strong></p> <p><strong>Умови роботи наступні:</strong></p> <ul><li>Робота за графіком 5 днів на тиждень (плаваючий графік)</li><li>2 вихідні на тиждень</li><li>Зарплатня від 15000 грн</li><li>Оплачуване стажування</li></ul><p><br /></p> <p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li>Приємна зовнішність</li><li>Грамотна та вільна українська мова</li><li>Висока працездатність, відповідальність, пунктуальність, акуратність</li><li>Комунікабельність та порядність</li><li>Бажаний досвід роботи в магазинах настільних ігор, коміксів, сувенірів, відеоігор та загалом у торгівлі</li><li>Дотримання стандартів магазину</li></ul><p><br /></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Повне вивчення товарного асортименту (рівень «гік» знання настільних ігор вкрай вітається)</li><li>Знання техніки продажів, нових тенденцій на тему</li><li>Викладка товару</li><li>Консультування клієнтів</li><li>Підтримка наявності продукції в залі та цінників на продукцію</li><li>Підтримка у чистоті зали, товару та вітрин</li><li>Інформування покупців про акції, спеціальні пропозиції, дисконтну програму</li><li>Проведення операцій в обліковій програмі</li><li>Інвентаризація</li></ul><p><strong>Увага! Дуже важливо!</strong> </p> <p>Якщо ви щось знаєте про настільні ігри, обов’язково вкажіть це у вашому супровідному тексті до резюме! Тоді шанси на співбесіду значно зростають! :-)</p> <p><br /></p> <p>Співбесіда проводиться за наявності <strong>резюме та фото</strong>!</p> <p></p> <p>Інтернет-магазин: planeta-igr.com/ua/</p> <p></p> <p><strong>Шукаємо надійних співробітників!</strong><br /><strong></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Реклама, маркетинг, PR»:Вакансія Компанія Зарплата
Copywriter Амбер 30000 грн.
Адміністратор соціальних мереж Сок 28000 грн.
Sales Manager (B2B) Cybugo.tech договірна
Референт аналитик развития АртМодуль 15000 грн.
Промоутер Павловська Наталія Євгені... 4000 грн.
Стажист-журналіст Центр прикладного права договірна
Маркетолог (фахівець з реклами) PA B&P 1 грн.
Модель для съемок рекламы Карпела Сіті 15000 грн.
Помічник маркетолога, маркетолог із навчанням Flora vip Lux 20000 грн.
Фахівець з просування маркетингових проєктів Places App 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: