Вакансія Агент, менеджер з продажу і оренди нерухомості, рієлтор (з навчанням), Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Агент, менеджер з продажу і оренди нерухомості, рієлтор (з навчанням) (Realtor 3D, портал нерухомості). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Нерухомість та страхування / Агент, менеджер з продажу і оренди нерухомості, рієлтор (з навчанням)

На 16.07.2024 в нашій базі:  129 вакансій,   559 резюме

Вакансія: Агент, менеджер з продажу і оренди нерухомості, рієлтор (з навчанням) (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:60000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>В міжнародну Агенцію нерухомості «REALTOR3D» (де всі об'єкти можливо відвідати ВІРТУАЛЬНО + відеоролики, ОГЛЯД 360 та багато іншого) <strong>ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ТА ОРЕНДИ НЕРУХОМОСТІ!</strong><br /></p> <p><strong> Про нас:</strong></p> <p>ВІДОМИЙ БРЕНД в Україні — <strong>«REALTOR3D»</strong></p> <p>Понад <strong>15 </strong>років успішної роботи на ринку нерухомості!</p> <p>Нерухомість — найдорожчий товар в світі! Запит був, є та буде завжди. Нерухомість — єдиний бізнес, котрий росте в будь-яку кризу!</p> <p>На цю вакансію ми готові розглянути кандидата навіть <strong>БЕЗ ДОСВІДУ</strong> — ми всьому Вас навчимо! Досвідчений керівник супроводжує Вас на усіх етапах безпосередньо.</p> <p>Ми створюємо умови для комфортної роботи та розвитку потенціалу наших співробітників.</p> <p>Офіційний відділ продажу п’яти забудовників міста</p> <p>Сайт: realtor3d.com.ua</p> <p>Кожен має шанс пройти найкращу школу <strong>«REALTOR3D»</strong> в Україні і стати фахівцем на ринку нерухомості з доходом від <strong>2000$.</strong></p> <p><strong> </strong><strong>У списку мотивації наших кращих співробітників:</strong></p> <ul><li>Кожен місяць ПОДОРОЖІ та відпочинок за кордон за рахунок Компанії.</li></ul><ul><li>Регулярний корпоративний відпочинок усією командою!</li></ul><ul><li>У НАС НАЙБІЛЬША ВЛАСНА БАЗА ПОКУПЦІВ І ПРОДАВЦІВ.</li></ul><ul><li>ПОТУЖНА РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА ОБ’ЕКТІВ КОМПАНІЇ НА РЕЙТИНГОВИХ МАЙДАНЧИКАХ ДНІПРА!</li></ul><p><strong>ВІД ВАС: </strong></p> <ul><li>Фокус ЗАВЖДИ на результат;</li><li>Бажання працювати в команді;</li><li>Бажання постійно розвиватися та навчатися;</li><li>Вміння та бажання продавати;</li><li>Гіпервідповідальність.</li></ul><p><strong>Що ви отримаєте від работи:</strong></p> <ul><li>Школа рієлторів <strong>«REALTOR3D»</strong>, <strong>найкраща в Україні</strong>, після проходження якої, вже з 1-ої неділі Ви отримуєте дохід;</li><li><strong>З 1-ої угоди: оренда — 70/30, купівля/продаж — 60/40;</strong></li><li>Робоче місто в офісі, центр;</li><li>Надаємо НАЙБІЛЬШУ Базу КЛІЕНТІВ;</li><li>Надаємо НАЙБІЛЬШУ Базу ОБ'ЄКТІВ;</li><li><strong>Професійний та кар'єрний ріст до Керівника відділу продажу</strong></li><li>Юридичний відділ, супроводжуючий усі етапи угоди</li><li>Зручні внутрішні сервіси для роботы</li><li>Дружній колектив.</li></ul><p><strong> Що ви будете робити:</strong></p> <ul><li>Пошук об'єктів нерухомості під клієнта;</li><li>Укладання договорів з обслуговування компанією;</li><li>Проведення показів об'єктів нерухомості;</li><li>Проведення переговорів між покупцем і продавцем;</li><li>Супровід угоди оренди, купівлі-продажу нерухомості.</li></ul><p><strong>Запис на співбесіду</strong></p> <p><strong>....45 — Вікторія</strong></p> <p><strong>Агенція нерухомості Realtor3D</strong></p> <p>Наші контакти: м. Дніпро, вул. Глінки, 2, («Мост-Сіті»)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу нерухомості, рієлтор АН Олімп 20000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості АН «Премьер» 60000 грн.
Агент із продажу нерухомості АН «Премьер» 55000 грн.
Фахівець із продажу нерухомості АН «Премьер» 60000 грн.
Менеджер з продажу АН «Премьер» 55000 грн.
Брокер із продажу нерухомості АН «Премьер» 55000 грн.
Менеджер з продажу (без досвіду) АН «Премьер» 50000 грн.
Рієлтор - агент з нерухомості (Салтівка) Салтівське агентство неру... 100000 грн.
Спеціаліст з продажу нерухомості-рієлтор (Салтівка) Салтівське агентство неру... 60000 грн.
Спеціаліст по роботі з клієнтами (нерухомість) Салтівка Салтівське агентство неру... 50000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: