Вакансія Рекрутер, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Рекрутер (Legix). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

Вакансія: Рекрутер (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Про компанію: </strong>Ми — компанія, яка займається підбором персоналу для роботи в Польщі та інших країнах Європейського Союзу. Наше завдання — допомогти кандидатам знайти відповідну роботу за кордоном та забезпечити надійне співробітництво між працівниками та роботодавцями.</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Пошук та підбір кандидатів для роботи у різних сферах у Польщі та інших країнах ЄС.</li><li>Проведення співбесід з кандидатами онлайн.</li><li>Оцінка кваліфікації та компетенцій претендентів.</li><li>Взаємодія з клієнтами та управління процесом підбору персоналу.</li><li>Підтримання бази даних кандидатів та управління інформаційними потоками.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи у рекрутингу або HR буде додатковою перевагою.</li><li>Навички роботи з комп’ютером та ведення документообігу.</li><li>Відмінні комунікаційні навички та здатність працювати самостійно.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Повністю віддалена робота.</li><li>Гнучкий графік.</li><li>Оплата праці залежатиме від кількості успішно залучених кандидатів.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Можливість працювати з будь-якої точки світу.</li><li>Підтримку та навчання в процесі роботи.</li><li>Прямий вплив на свій дохід через комісійні від залучених кандидатів.</li></ul><p>Якщо ви впевнені у своїх силах і готові приєднатися до нашої команди, надішліть своє резюме та супровідний лист.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по рекламе Sviatyna's Angels Fashion... 80000 грн.
Керуючий магазином ООО РУШ договірна
Адміністратор торгового залу ООО РУШ договірна
Адміністратор салону краси ООО РУШ договірна
Інженер з охорони праці, кадровик ВольтЕнерджі 12000 грн.
Адміністративний співробітник Федаш Наталія договірна
Экономист управленческого учета Peters&Burg Ltd договірна
Рекрутер працівників Custos s.r.o. 6000 грн.
Менеджер з персоналу ТОВ «ТВК «Рона-Маркет» 14000 грн.
Заступник начальника відділу кадрів по веденню військового о... Дирекція пересувних цирко... 14000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: