Вакансія Адміністративний співробітник, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Адміністративний співробітник (Федаш Наталія). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії HR, управління персоналом / Адміністративний співробітник

На 27.05.2024 в нашій базі:  131 вакансій,   553 резюме

Вакансія: Адміністративний співробітник (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>У масштабну оптову мережу офісів</p> <p>Готов Вам запропонувати вакансії <strong><strong><br /></strong></strong></p> <p><strong>Адміністративного співробітника в офіс до керівників різних напрямків філії</strong></p> <p><strong>Розширення штату за різними напрямками:</strong></p> <p>-кадри (з досвідом роботи з кадрами)</p> <p>-реклама (досвід роботи з рекламою вітається, але не обов'язковий)</p> <p>-збут (досвід роботи з людьми)<br /><strong>Функціонал: <br /></strong></p> <p>Телефонні ділові переговори. Оформлення простих документів за шаблоном, робота з телефоном або ПК, допомога в організації робочого процесу в офісі.Робота з клієнтами та партнерами</p> <p><strong>Ми пропонуємо<strong>: </strong></strong> <br /></p> <p>офіційне оформлення, стандартний або зручний гнучкий графік, високу та стабільну оплату з гарною премією.</p> <p>Перспективи кар'єрного та фінансового зростання. <strong><br /></strong></p> <p><strong>Навчання та розвиток гарантовано!</strong></p> <p><strong>P.S. Якщо пропозиція підходить, напишіть, коли Вам буде зручно під'їхати для більш детальної розмови на співбесіду.</strong></p> <p><br /></p> <p><br /><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по рекламе Sviatyna's Angels Fashion... 80000 грн.
Керуючий магазином ООО РУШ договірна
Адміністратор торгового залу ООО РУШ договірна
Адміністратор салону краси ООО РУШ договірна
Інженер з охорони праці, кадровик ВольтЕнерджі 12000 грн.
Адміністративний співробітник Федаш Наталія договірна
Экономист управленческого учета Peters&Burg Ltd договірна
Рекрутер працівників Custos s.r.o. 6000 грн.
Менеджер з персоналу ТОВ «ТВК «Рона-Маркет» 14000 грн.
Заступник начальника відділу кадрів по веденню військового о... Дирекція пересувних цирко... 14000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: