Вакансія Охоронник в МініМаркет, Суми. Пошук роботи в Сумах - Робота Охоронник в МініМаркет (Омега-ВВ). Шукаю роботу в Сумах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

вакансії Сумах / вакансії Охорона, безпека / Охоронник в МініМаркет

На 27.05.2024 в нашій базі:  131 вакансій,   553 резюме

Вакансія: Охоронник в МініМаркет (в Суми)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Вишгород
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ОПИС</strong></p> <p>Охоронна компанія ТОВ "ОМЕГА-ВВ" запрошує на роботу Чоловіків та Жінок на посаду охоронник В МІНІМАРКЕТ БЕЗ МАТЕРІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.</p> <p>Наша компанія поважає своїх співробітників незалежно від займаної посади, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід до кожного, приєднуйтесь до стабільної і динамічно розвиваючої компанії в сфері безпеки.</p> <p>Об`єкт знаходиться за адресою:</p> <p><strong>Об`єкт знаходиться за адресою: Київська обл., м. Вишгород, вул. Набережна, 8А.</strong></p> <p>Що ми пропонуємо:</p> <p>Графік роботи</p> <ul><li>Денні зміни по 12 годин (час обіду включено в зміну).</li><li>Три дні працюєте з 10:00 до 22:00, два дні відпочинку (3\2).</li><li><strong>Зміна 730грн</strong> (за місяць від 15 000 до БАЖАННЯ ЗАРОБЛЯТИ)<p></p> <p>Оформлення;</p> <p>Своєщасну виплату заробітної плати, кожного місяця до 10 числа за минулий місяц, за відпрацьовані зміни;</p> <p>Навчання, якщо у Вас немає досвіду роботи в сфері охорони;</p> <p>Професійне зростання.</p> <p>Наші очікування:</p></li><li>відповідальність;</li><li>чесність;</li><li>старанність.<p></p> <p><strong>Ваш функціонал:</strong></p></li><li>відео-нагляд;</li><li>чіпування елітного товару;</li><li>забезпечення безпеки відвідувачів та співробітників;</li><li>врегулювання конфліктних ситуацій;</li><li>контрольно-пропускний режим.<p></p> <p>Всі деталі при телефонному дзвінку (телефонувати з 09:00 до 19:00) або при зустрічі.</p></li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Охранник в гаражный кооператив Березняки-3 договірна
Охоронник Березняки-3 договірна
Консьєрж-Адміністратор в житловий комплекс ТОВ «Інтерсервіс-К3» 7500 грн.
Охоронник на вахту ТОВ «Інтерсервіс-К3» 15000 грн.
Охоронник на паркінг в ЖК (1х2) ТОВ «Інтерсервіс-К3» 7000 грн.
Охоронник ТОВ «Інтерсервіс-К3» 8000 грн.
Охоронник у ЖК (вахта) ТОВ «Інтерсервіс-К3» 16500 грн.
Охоронник ТОВ «Інтерсервіс-К3» 15000 грн.
Охоронник ТОВ «Либідь-Центр» договірна
Охоронник АТ"Інвестсінтез" 800 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: