Робота Суми: Домашній сервіс - вакансії, Робота в Сумах. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Домашній сервіс.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

Вакансії в Сумах / Вакансії в Сумах / Вакансії Домашній сервіс, Суми

На 19.08.2019 в нашій базі:  33 вакансій,   4126 резюме

Робота в Сумах в рубриці Домашній сервісНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Домашній сервіс в Сумах. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Домашній сервіс»).


По вашому запиту знайдено: 69 вакансій
 • Требуется домработница (заработная плата 12 000 грн. в месяц) в украинскую семью с двумя детьми (8 и 10 лет), которая проживает в Турции. Наличие загранпаспорта обязательно. Проезд, проживание и питание за счёт работодателя.

  Требования: исполнительная, трудолюбивая, ответственная, от 50 до 65 лет.

  Обязанности: поддержание порядка...

 • Мойщицы посуды-уборщицы срочно требуются клубу "Форсаж".

  График работы: посменный- только ночные смены.

  З/п: 370 грн/смена + чаевые, бесплатное питание. Оплата еженедельно.

  Адрес клуба: ул. Гарматная, 51-А, остановка скоростного трамвая "Гарматная".

  ...
 • домработница с приготовлением еды. График: 7.00-15.00, вс - выходной. З/п при собеседовании....
 • Вакансія: Няня

  Лидер ТМ

  Няня. Дівчатка (2 та 6 років). ГР: 5-денка, повний день. Вік бажано 27-40 років, ДР с дітьми в сім'ях, наявність рекомендацій та меддовідок. З/п 15 000 грн/міс. Обухівський р-н, с. Романків....
 • Вакансія: Домробітниця

  Пропоную Роботу

  Домробітниця в українську сім'ю з 2 дітьми (8 і 10 років), яка проживає в Туреччині. З/п 12000 грн в місяць. Умови: наявність закордонного паспорта обов'язково. Проїзд, проживання та харчування за рахунок роботодавця. Вимоги: виконавча, працьовита, відповідальна, бажано від 50 до 65 років. Обов'язки: підтримка порядку в квартирі, приготування їжі (3 рази на день), прання, приби...
 • Вакансія: Домробітниця

  Пропоную Роботу

  Домробітниця в українську сім'ю з 2 дітьми (8 і 10 років), яка проживає в Туреччині. З/п 12000 грн в місяць. Умови: наявність закордонного паспорта обов'язково. Проїзд, проживання та харчування за рахунок роботодавця. Вимоги: виконавча, працьовита, відповідальна, бажано від 50 до 65 років. Обов'язки: підтримка порядку в квартирі, приготування їжі (3 рази на день), прання, приби...
 • Вакансія: Кондиционерщик

  Сервисная компания "Киев холод"

  Для сервисного обслуживания, ремонта и монтажа кондиционеров требуются кондиционерщики со своим инструментом и автомобилем.
  Опыт работы обязателен.
  Зарплата высокая, сдельная, от 1500 грн. в день, оплата ежедневно.
  Возможно официальное трудоустройство, иногородним возможно предоставляем жилье.
  Подробности по телефону.

  ...
 • Требования: опыт работы в семье, безаварийное вождение.

  Обязанности: закупки продуктов, сопровождение членов семьи, детей.

  Условия: 5 дней в неделю(некоторые выходные неполный день)

  ...
 • Вакансія: Уборщицы

  Клининговая компания "Примекс"

  Уборщицы в отделения банков срочно требуются на постоянное место работы.

  Cт.м. "Печерская"

 • Хозяюшки (мойщицы-уборщицы) срочно требуются на постоянное место работы в сеть итальянских ресторанов для всей семьи "ПЕСТО". Графики работы: 3/3, 7/7, (8.30-20.30 и 11.00-23.00).

  З/п: 500 грн/смена + %.

  Месторасположения ресторанов:

  Ст....


Пошук роботи в Сумах: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Сумах. Пошук роботи в Сумах за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Домашній сервіс з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Суми і вакансії Сумах на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: