Робота Суми: Домашній сервіс - вакансії, Робота в Сумах. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Домашній сервіс.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Сумах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Сумах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Сумах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Сумах!

Вакансії в Сумах / Вакансії в Сумах / Вакансії Домашній сервіс, Суми

На 07.12.2019 в нашій базі:  41 вакансій,   3847 резюме

Робота в Сумах в рубриці Домашній сервісНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Домашній сервіс в Сумах. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Домашній сервіс»).


По вашому запиту знайдено: 66 вакансій
 • Виїзд з України: 08.01.2020
  Зарплата: 1150 євро
  Регіон: Oberhausen

  Вимоги:
  • Жінка від 35 років
  • Рівень німецької мови — початковий і вище
  • Наявність біометричного паспорту

  Умови праці:
  Жінка, 93 роки, хвора на деменцію, перебуває на дієтичному харчуванні. Важко пересувається з допомогою ролятора або на інвалідному візку.

  Об...

 • Вакансія: Водій-господарник

  Цимбаленко Вера Николаевна

  Потрібен порядний, надійний, енергійний помічник- водій-господарник для серйозної ділової жінки. Два автомобілі (легковий Мерседес і Газель-Соболь) знаходяться поруч з місцем проживання власниці, в Печерському районі, близько до метро Видубичі. Виконувати різні доручення, допомагати в організації ремонтно-будівельних робіт на невеликому об"єкті в центрі Києва. Всі по...

 • Вакансія: Домработница

  Владимир Конанунченко Игоревич

  Требования: Девушка от 18-45

  Обязанности: Уборка, поход по магазинам, полив растений, раз в месяц оплата коммунальных услуг, выполнение личных требований.

  Условия: Два раза в неделю

  ...
 • Требуется няня с проживанием к девочке 4-х лет. Район: МО, пос. Вешки. График работы: 6/1, с проживанием. Зарплата: 80000 рублей + питание. Обязанности: полный уход за ребенком, развитие по возрасту, организация досуга ребенка, выезды заграницу.

  Ждем Вас на собеседование по адресу: Москва, метро Преображенская площадь, (5 мин от метро), улица Преображенская, дом 6 вывеска...

 • Требуется сиделка с проживанием к женщине (vip клиент) с диагнозом сахарный диабет. Район: МО, Рублево-Успенское шоссе. Зарплата: от 70000 руб + питание. Обязанности: полный уход за больной, выполнение назначений врача, приготовление диетической пищи, стирка, глажение, уборка в комнате, помощь в передвижении, психологическая поддержка.

  ЖДЕМ ВАС на собеседование <...

 • Требуется семейная пара с проживанием в семью из 3 человек для уборки дома 300 кв.м. и обслуживанию участка 10 соток. Район: МО, Щербинка. Зарплата: 120.000 рублей. Обязанности: контроль тех.части дома, мелкий ремонт, уборка прилегающей территории, уход за собакой, функции водителя; качественная уборка, стирка, глажение, уход за vip-гардеробом. Тел. 8-985-723-03-03 Алла Д...

 • Требуется домработница во Францию,с возможностью проживания в европейских странах, в семью из 4-х человек для уборки квартиры 200 кв.м. График работы: 6/1 , с проживанием в отдельной квартире. Зарплата: 130.000 рублей. Обязанности: качественная уборка, стирка, глажение одежды, постельного белья, уход за vip–гардеробом, частичное приготовление пищи, присмотр за детьми в отсутств...
 • Требуются 2 сиделки - компаньонки к женщине 67 лет (VIP клиент) Обязанности: уход, сопровождение на прогулки, в поликлинику, приготовление пищи, стирка, глажение, уборка. Район Жуковка. График работы вахта 30/30. Зар плата 120.000 руб. Проверка по линии МВД.

  ЖДЕМ ВАС на собеседование по адресу: Москва, метро Преображенская площадь, (5 мин...

 • У обслуговуючу компанію потрібен сантехнік для обслуговування багатоповерхових будинків (заявки жителів, підрядні роботи по дому). Робота в парі. Будинки нові, не проблемні, територіально близько розташовані.

  Вимоги:

  - досвід роботи сантехніком,

  - проживання на Лівому березі.

  Умови роботи:

  - понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00;

 • СРОЧНО приглашает на высокооплачиваемую работу горничных в Израиль

  Требования:

  в основном женщины (но могут быть семейные пары)

  (уборка гостиниц, котеджей, квартир, домов, вил)

  возраст (главное чтобы был активный и трудоспособный) можно от 19 до 65 лет

  загранпаспорт (желательно без наличие рабочих виз)

  знание языка и опыт не обязательно;


Пошук роботи в Сумах: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Сумах. Пошук роботи в Сумах за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Домашній сервіс з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Суми і вакансії Сумах на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: